Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

3.0 benxin - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 3.0 benxin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 3.0 benxin Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:40 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Disqe+goma 205/55/16 gjendje shum te mire

280 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5 viti 2006 motor 1.9 nafte Automat

3 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet XMAX 250 ngjyrë matt në gjëndje shumë të mirë

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:02 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 2010 Benxin 3.0 Mundesi nderrimi 15500 euro

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Cady

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V Benxin-Gaz

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:42 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW x5 35d X-Drive TwinPower 2015

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Passat 2.5 SEL benxin - Gaz 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 3.0 Benxine

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  V-Strom  ·  Durrës

shitet SUZUKI

5 000 EUR

Online
Sot 10:34 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

TAPETE MAKINASH (RROBE) AUTO NERJON 1

Sot 10:34 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:34 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

❌TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE MANUALE

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:34 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌FORD FUSION 1.4 NAFTE❌

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:34 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE SAPO TARGUAR❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:34 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️BMW SERIA 5 BENZIN GAZ-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:38 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Shitet Bateri TOPLA 100Ah 12V e re

130 LEK

Sot 08:36 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Shiten disqe bashke me goma

230 LEK Çmimi me zbritje

Sot 08:35 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Shitet Bateri BOSCH 95Ah 12V e re

140 LEK

Sot 07:10 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

Dje 17:12 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 220 4g

1 EUR

Dje 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 12:39 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Korçë

Ford C-Max 2008 1.6 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 23:12 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 2010 1.6 naft manual

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 10:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 10:45 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC60 3.0 T BENZIN-GAZ E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:54 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

Goma Continental 215/55/R17 Viti 2021

1 EUR

12 Qer 09:27 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

12 Qer 09:10 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

SHITUR❇️OKAZIOON FIAT BRAVO ME LETRA 1.4 BENZIN GAZ

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 20:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Console Game

1 EUR

11 Qer 08:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

10 Qer 10:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max ne gjendje shume te mire, ngjyrë matt

2 700 EUR

09 Qer 08:56 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkodër

CITROEN C3

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
07 Qer 18:21 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Shiten dy disqe alumini+gome per mercedes .

30 EUR Çmimi me zbritje

07 Qer 18:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:16 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Qer 01:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����C180 Benzine+Gaz Automat ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Qer 18:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 123

1 EUR

26 Maj 14:09 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Durrës

BMW X3 Benxin-gaz 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 22:35 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

Shiten Disqe te Reja Alumini 15" per BMW Seria 3.

80 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 3.0 benxin | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione