Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Auto - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3324
VW Volkswagen , 2362
Audi , 1440
BMW , 866
Ford , 509
Toyota , 420
Opel , 254
Land Rover , 231
Fiat , 156
Hyundai , 143
Volvo , 114
Peugeot , 107
Citroën , 101
Nissan , 99
Renault , 76
Rover , 57
Škoda , 52
Smart , 52
Porsche , 52
Seat , 48
Jeep , 41
Kia , 38
Mazda , 36
Jaguar , 33
Honda , 29
Mitsubishi , 28
Lancia , 24
Alfa Romeo , 19
Chevrolet , 19
MINI , 17
Chrysler , 15
Suzuki , 12
Daihatsu , 12
Cadillac , 10
Ssangyong , 9
Subaru , 7
Hummer , 6
Acura , 5
Dodge , 5
Saab , 4
Dacia , 3
Maserati , 3
Lincoln , 3
Infiniti , 3
Lexus , 3
BAIC , 2
Tesla , 2
GMC , 2
Bentley , 2
TVR , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Artega , 1
Yugo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Triumph , 1
Corvette , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Auto,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Auto Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:32
Linku:
Makina , Tiranë

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT 6+1

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Mini Austin 1000 viti 1981

3 300 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport Hse 3.0L Nafte, 2015, Automatike

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 09:57
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Golf7 2.0 Diezel VP.2014 Full Ekstra

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 17:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

FIAT FREEMONT, VITI 11/2011, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE, 4X4

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 12:32 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Focus 1.8 Tdci Diesel / Manuale

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT MANUAL 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:32
Linku:
Makina , Tiranë

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT 6+1

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Toyota Yaris 1.4 D4D Diesel / Manuale 6+R

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Makina , Fier

OKAZION BMW X5 3.5d VITI 2015 M-PACKAGE SUPER FULL

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:31 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:31 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E250 ✅️

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

AUDI A 6-2015

15 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

�� SHITET �� B Class 180 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

❌AUDI A 5❌

14 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

��SH I T E T�� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Viti 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Full

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

��SHITET�� C Class 200 Cdi Diesel/ Automat /Blueefficinecy

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

��SHITET�� Audi A7 SportBack 3.0 Diesel / Automat/ Quattro

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

⭐️⭐️ SHITUR ⭐️⭐️AUTO_SHEHU_ALBANIA⭐️⭐️

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

❌BMW 730 L❌❌

21 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

❌AUDI A 5-LUK RS��OKAZION

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

VW PASSAT CC

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

AUDI A 5-2.0dizel❌

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:28 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

BMW 730 L

21 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

❌��AUDI Q7-2016❌❌QUATRO������️��️

37 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

❌AUDI A 8❌❌

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

����BMW X1❌❌

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

BMW x6-

38 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

FORD KUGA TITANIUM -2.0dizel

12 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

MB C 300_AMG LINE⚠️����

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:25 Makina , Tiranë

��❇️OKAZION VOLVO V50 1.6 DIESEL “VITI 2011”❇️��

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:25 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:24 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3 Series 320i xDrive (F30)

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:24 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 28d xDrive M package origjinal fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 quattro (4X4) benzine

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 35d Xdrive (F15)

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E-Class (W212)

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:22 Makina , Tiranë

C220 I VECANTE

23 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Auto | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione