Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Astra ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Astra ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Astra te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Dje 14:31
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 2011 perfekte Landi Renzo G/B

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 00:52 Makina , Tiranë

Opel Astra 160ch AUTOMATIK NAFTE MIRE OKAZION

5 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

❌❌Okazion❌❌

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 Makina , Tiranë

Opel Astra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:45 Makina , Durrës

Kerkoj makine b+gaz mbi 2004-5

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina , Durrës

Okazion 2200 euro benzin gaz

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:40 Makina , Pogradec

Opel Astra 1.7 Nafte 2010 Sapo ardhur nga Belgjika

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18 Dyqani Makina , Kavajë

Okazion!Opel Astra 1.7 Diesel Model Cosmo 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra 0676742990

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:24 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.3 NAFT MANUAL VITI 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:08 Makina , Vlorë

Opel Astra 1.7 Diesel viti 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 Makina , Fier

Opel Astra 1.3 Nafte Super ekonomik, Sapo ardhur...

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:22 Makina , Durrës

Opel

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:30 Makina , Tiranë

Opel Astra

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:27 Makina , Fier

OPEL ASTRA. 1 7 NAFTE. VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 Makina , Korçë

Okazion opel 1.6 benzin Gaz

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:14 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 Benzine + Gaz LPG ne Shitje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:51 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:51 Makina , Fier

SHITET OPEL ASTRA

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:51 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL ASTRA

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:41 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 Cdti

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:31 Makina , Tiranë

OKAZION 2010 Opel Astra 1.7 nafte

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:12 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:51 Makina , Tiranë

Opel astra 2010

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:12 Makina , Tiranë

Opel 2006 1.8 bezin/gas automat

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:45 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA

5 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:31 Makina , Tiranë

Opel Astra 2011 perfekte Landi Renzo G/B

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:30 Makina , Elbasan

Opel astra 2010 1.7 nafte çmimi okazion 4000€

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:23 Makina , Durrës

OPEL ASTRA OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 Makina , Fier

SHITET OPEL ASTRA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL ASTRA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:57 Makina , Durrës

ASTRA 1.4 BENZIN+GAZ GJENDJA PERFEKT

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:39 Makina , Fier

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:28 Dyqani Makina , Durrës

KABRIOLET OPEL ASTRA BENZIN 1.6 E SAPO TAKSUAR VITI 2007

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 Makina , Korçë

Opel Astra 1.7 Nafte Viti 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:43 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA SPORT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:43 Makina , Fier

SHITET OPEL ASTRA 1.9

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:43 Makina , Lushnjë

OKAZION OEPL ASTRA 1.9

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:05 Makina , Durrës

Opel Astra 1.7 diesel viti 2005 2500€

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:58 Makina , Berat

Shitet Opel Corsa Benzin/Gas

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 Makina , Korçë

SHITET OPEL ASTRA BENZIN GAZ MANUALE VITI 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:31 Makina , Berat

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:13 Makina , Fier

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE VITI 2008.

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:03 Makina , Durrës

Opel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:03 Makina , Tiranë

Opel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 23:15 Makina , Shkodër

OPEL ASTRA 1.7 NAFTET

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 23:11 Makina , Kavajë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 20:23 Makina , Durrës

opel astra 4000euro i diskutueshem i sapotarguar

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:08 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 Naft Viti 2011 5400€

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:38 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 Diezel Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Njoftimet per Opel Astra në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Astra të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Astra nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Astra ne MerrJep.al


Keni Opel Astra që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione