Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Astra Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Astra | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:22 Makina , Elbasan

Shitet Opel Astra

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:22 Makina , Elbasan

Shitet Opel Astra

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 14:30 Makina , Elbasan

Opel astra 2010 1.7 nafte çmimi okazion 4000€

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 13:02 Makina , Elbasan

Okazionn Opel Astraa

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 12:55 Makina , Elbasan

Okazionn Shitet Opel Astra

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 12:51 Makina , Elbasan

Okazionnn SHITET OPEL ASTRA OKAZION

3 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 12:44 Makina , Elbasan

Okazion Shitet Opel Astra OKAZIONNN

3 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 07:52 Makina , Elbasan

SHITET OEPL ASTRA 1.9

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 21:03 Makina , Elbasan

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 18:15 Makina , Elbasan

Opel astra 1.3 naft

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 21:08 Makina , Elbasan

SHITET OPEL ASTRA

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 17:47 Makina , Elbasan

Opel

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 16:57 Makina , Elbasan

Opel Astra DI

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 15:38 Makina , Elbasan

Opel astra

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 02:01 Makina , Elbasan

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 18:15 Makina , Elbasan

Opel astra

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 18:46 Makina , Elbasan

Opel astra super ekonomik

2 800 EUR

05 Shk 18:36 Makina , Elbasan

Opel Astra

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 18:36 Makina , Elbasan

Opel Astra

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 07:48 Makina , Elbasan

Opel astra

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 07:45 Makina , Elbasan

Bmv x1

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 07:53 Makina , Elbasan

Opel astra

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 17:43 Makina , Elbasan

Opel astra

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 07:55 Makina , Elbasan

Opel astra

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 17:52 Makina , Elbasan

Opel astra

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 07:49 Makina , Elbasan

Opel astra

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 08:55 Makina , Elbasan

Opel astra

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 16:40 Makina , Elbasan

Opel astra

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 08:11 Makina , Elbasan

Opel astra

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 19:23 Makina , Elbasan

Super ekonomike

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 13:37 Makina , Elbasan

shitet per arsye emigrimi

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 13:42 Makina , Elbasan

Shitet

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 19:15 Makina , Elbasan

Shitet opel astra

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 18:05 Makina , Elbasan

Shitet per arsye mosperdorimi

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 22:21 Makina , Elbasan

Astra gtc

2 999 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 00:00 Makina , Elbasan

Shitet Opel Astra

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 06:50 Makina , Elbasan

Shitet

1 100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 21:04 Makina , Elbasan

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 16:03 Makina , Elbasan

Opel astra 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 12:15 Makina , Elbasan

��SHITET��

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 22:37 Makina , Elbasan

Opel Astra

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 11:29 Makina , Elbasan

Opel Astra

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 10:27 Makina , Elbasan

shitet nga eduart

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 23:50 Makina , Elbasan

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 08:29 Makina , Elbasan

Shitet opel astra

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 21:32 Makina , Elbasan

Opel astra

1 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 11:37 Makina , Elbasan

Shitet Opel Astra 1.9 Naft Viti 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Tet 12:20 Makina , Elbasan

Opel astra

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 19:23 Makina , Elbasan

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 19:58 Makina , Elbasan

Opel Astra 1.4Benzin-Gas Manual viti 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Astra | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione