Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mundesi nderrimi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3439
VW Volkswagen , 1262
Audi , 1252
BMW , 868
Ford , 473
Land Rover , 317
Opel , 245
Fiat , 235
Renault , 145
Peugeot , 140
Toyota , 137
Porsche , 109
Citroën , 102
Nissan , 96
Volvo , 86
Jeep , 67
Hyundai , 66
Alfa Romeo , 62
MINI , 61
Smart , 55
Seat , 53
Mitsubishi , 50
Jaguar , 44
Mazda , 38
Lancia , 30
Škoda , 27
Chevrolet , 27
Honda , 26
Chrysler , 25
Kia , 21
Cadillac , 14
GMC , 14
Dodge , 12
Suzuki , 11
Dacia , 10
Hummer , 10
Saab , 10
Ssangyong , 9
Lincoln , 8
Rover , 7
Subaru , 6
Maserati , 5
Isuzu , 3
Acura , 3
Piaggio , 3
Zastava , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Lexus , 2
Ferrari , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Wiesmann , 1
Grecav , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mundesi nderrimi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mundesi nderrimi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Nën 23:23
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz Gle Full options

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Mercedes Benz C350e Hybrid PlugIn/ Super Ekonomik

26 500 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:20
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Quattro

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 08:41
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Shitet/Ndrrohet Jeep Wrangler Unlimitet Benzin/Gaz

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Makina , Fier

BMW X5 3.5 D full opsion viti 2011 okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:40 Makina , Fier

BMW X3 2.0diesel full opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:39 Makina , Tiranë

AUDI Q5 / S-Line

52 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:39 Makina , Vlorë

AUDI Q5 ( S-LINE )

52 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

AUDI Q5 ( S-LINE ) OKAZION

52 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

A180 CDI AUTOMAT 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

A180 CDI AUTOMAT 2010 MUNDESI NDERRIMI

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

A180 AUTOMAT 2010 AVANTGARDE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Seat Altea Edition

3 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:38 Makina , Fier

Mercedes C180 KOMPRESSOR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Chevrolet Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 Makina , Fier

Mercedes C200 CDI 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:38 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz E-550 Benzin Viti 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:38 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q 5 2.0 NAFTE AUTOMAT, 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:38 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 AUTOMAT2.2 NAFTE FULL 2011

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:37 Makina , Elbasan

Opel.1.3 nafte.

2 980 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Makina , Elbasan

Pezho.Automat.okazion 2499 euro

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Dyqani Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.0 SD4 HSE FULL -18

25 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:37 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 2.0 NAFTE ''D-4D'' 2015

13 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:36 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.6 NAFTE MANUAL 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:36 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA MUSA 1.3 NAFTE MANUAL

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Makina , Durrës

Audi A5 Cabrio Premium Plus 2014 (Mundesi nderrimi)

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:34 Makina , Shkodër

LANCIA THEMA 3.0 V6 NAFTE FULL

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Porsche Cayenne ��

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

28 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Tiranë

Shitur!!! Mitsubishi Lancer viti 2013

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Tiranë

<Shitur>

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Dyqani Makina , Tiranë

<Shitur>flm

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Ford Fiesta >ose nderrohet viti 2016 manual 1.5 nafte

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

Shitur!!! Audi A3 viti 2006 Automatik

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

Shitur!!! Golf plus viti 2008 benzinë gaz

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet C class automatik viti 2005 MUNDESI NDERRIMI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

SHITUR FLM

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet cklas viti 2008 motorr 220 automatik

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:31 Makina , Durrës

Rang rover sport 4.4 disel

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:31 Makina , Vlorë

❌️ Shitet Audi A4 2.0 Benzin 2013 Automat ❌️

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:05 Makina , Fier

SHITET BMW X5 35i X DRIVE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:05 Makina , Fier

Shitet Tiguan 2.0 tdi Premium

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:05 Makina , Fier

Shitet A4 30 tdi(2.0) 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 08:05 Makina , Fier

Shitet E 220 CDI 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:05 Makina , Fier

Shitet Audi A6 35 tdi 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mundesi nderrimi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione