Shitet nderrohet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 4485
VW Volkswagen , 1776
Audi , 1163
BMW , 1131
Ford , 797
Opel , 502
Fiat , 401
Renault , 356
Land Rover , 293
Peugeot , 276
Toyota , 206
Alfa Romeo , 157
Citroën , 140
Smart , 133
Nissan , 126
Porsche , 108
Mitsubishi , 106
Seat , 87
Hyundai , 82
MINI , 74
Jaguar , 74
Volvo , 74
Jeep , 64
Lancia , 59
Škoda , 55
Chrysler , 53
Mazda , 39
Kia , 38
Saab , 35
Chevrolet , 34
Ssangyong , 28
Suzuki , 23
Honda , 21
Dodge , 18
Rover , 14
Cadillac , 9
Lincoln , 9
Daewoo , 8
MG , 7
Hummer , 6
Isuzu , 5
Infiniti , 5
Lexus , 5
Tata , 4
Dacia , 3
Acura , 3
Subaru , 3
Aixam , 2
GMC , 2
Bentley , 2
Piaggio , 2
Ferrari , 2
Alpina , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet nderrohet,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet nderrohet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 17:54
Linku:
,

OKAZION,1600 € me timon Anglez

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 22:50
Linku:
,

BMW GT 535 BITURBO LOOK M 300 HP

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:01
Linku:
,

Bmw 320D

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 17:50
Linku:
,

OKAZION,1600 € me timon Anglez

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:40 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:40 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:40 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:40 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:36 ,

Shitet ose Nderrohet Opel Vectra 1997

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

����Passat CC Fund 2013����

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 ,

����Mercedes-Benc AVANGARD ����

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 ,

����Mercedes Benc EVO����

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:20 ,

shitet dhe nderrohrt

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:04 ,

SHITET ose NDËRROHET BMW X3 3.0 SD Naftë

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:03 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:01 ,

⛔ FULL Mercedes Benz C300 4Matic Panorama

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 ,

Citroen C3 2003

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:51 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 ,

Shitet a4 Gaz (TNG) dhe nderrohet..

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:50 ,

Shitet Nderrohet B-Gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:47 ,

Toyota Rav4 manuale 2.2Nafte e sapoardhur/ mundesi nderrimi

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:45 ,

Mercedes c220 cdi 2008 kamio automatike 5600euro

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:44 ,

Golf 6 1.6nafte 2010 me dogane ta 5200euro

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 ,

SHITET OSE NDERROHET

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:43 ,

Mercedes-Benz C220 CDI EURO 4 AUTOMATIK NDERROHET

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 ,

Mercedes-Benz B180 CDI EURO 4 AUTOMATIK PERFEKT NDERROHET

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:43 ,

Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 ,

Bmw 320 dizel 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:39 ,

Super Toyota Yaris 1.0 VVT-i / 2007 ����

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:39 ,

OKAZION!!! Mercedes Benz W203 / Automat / SW

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 ,

Audi A4 / 2.0 TDI / DSG 9G / Highline ����

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:38 ,

Okazion !!! Ford Fiesta / 1.6 ECOnetic / Manuale / 2009 ����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:38 ,

Volkswagen Golf VI Plus / Highline / 2.0 TDI / DSG / 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:38 ,

Mercedes Benz W203 / C280 V6 / Benzin-LPG / PRINS ☘️����

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:37 ,

E KLAS 2011

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

OKAZION -VOLVO V70, DHJETOR 2002, MANUALE, DIESEL.

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:34 ,

BMW 530 FULL, NAVI TË MADH, SPORT

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:24 ,

Okazion Mercedes Benz A160 1.6 nafte 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:12 ,

Shitet/Nderrohet Fiat Grande Punto 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 ,

Shitet-Nderrohet- Mercedes- Benc

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

OKAZIN PER PAK DITE SHITET EDHE NDERROHET PORSCHE CAYENNE

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 ,

OKAZION AUTOMAT 2008 PER FEMRA SUPER CMIMI!!!

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:03 ,

Shitet BMW 525D

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:00 ,

Mercedes Benz super okazionn

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:59 ,

Mercedes Benz okazionn

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:53 ,

Bmw seria 7 3.0 nafte

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:52
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:44 ,

Shitet Audi Q7 3.0 TDI

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 Dyqani ,

Ford s max shitet nderrohet

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet nderrohet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione