Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Adam , 17
Agila , 329
Ampera , 2
Antara , 411
Arena , 3
Ascona , 7
Astra , 6723
Calibra , 12
Campo , 21
Combo , 268
Corsa , 5927
Frontera , 225
GT , 18
Insignia , 447
Kadett , 25
Manta , 3
Meriva , 1860
Mokka , 23
Monterey , 19
Monza , 1
Movano , 60
Omega , 62
Rekord , 2
Senator , 2
Signum , 151
Sintra , 22
Speedster , 2
Tigra , 239
Vectra , 1585
Vivaro , 153
Zafira , 3637

Blej Opel ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Dje 21:32
Linku:
Makina , Kavajë

OPEL CORSA 1.2 BENZIN-GAZ AUTOMAT��OKAZIONN��

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online

Sot 03:52 Makina , Tiranë

✅Opel Agila Automatike 1.2 Gaz+Benzine Viti 2011

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 02:15 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:12 Makina , Durrës

Opel Astra

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:20 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT 2010

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.3 Diesel Eco

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:30 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2010 AUTOMAT ����

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 Makina , Fier

Opel Insignia

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:21 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:14 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:02 Makina , Korçë

Opel Vectra

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:02 Makina , Lushnjë

AUTOMAT 1.2 GAZ BENZINE 2009-10 0695540659 NE LUSHNJE

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:53 Makina , Tiranë

OPEL ANTARA 95 MIJE KM SUPER GJENDJEE

8 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:53 Makina , Tiranë

Opel Astra

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2008 AUTOMAT ����

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:13 Makina , Lezhë

opel meriva 1.7 cdti

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:09 Makina , Durrës

����OPEL CORSA ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:06 Makina , Tiranë

Opel Corsa.1.4.B.AUTOMAT.10.����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:57 Makina , Tiranë

Opel meriva 1.6 benzine AUTOMAT e sapoardhur OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:38 Makina , Vlorë

Opel astra 1.3 nafte ecoflex

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:32
Linku:
Makina , Kavajë

OPEL CORSA 1.2 BENZIN-GAZ AUTOMAT��OKAZIONN��

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 21:14 Makina , Durrës

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin gaz viti 2013

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:14 Makina , Elbasan

Opel antara viti 2009 automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:10 Makina , Durrës

opel 1.7 naft viti 2006 manual

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 20:57 Makina , Tiranë

opel vectra

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.3 NAFT MANUAL VITI 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:29 Makina , Durrës

OPEL INSIGNA 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:29 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT VITI 2009 NAFT

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 Dyqani Makina , Fier

Opel Zafira Automat ����

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 20:26 Makina , Fier

Opel Antara 2011

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 Makina , Krujë

Okazion opel insignia 2.0 naft 2010 euro5

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:04 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 19:55 Makina , Tiranë

Opel corsa benzin gaz

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:49 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 1.2 BENZINE

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Dje 19:46 Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 1.9 NAFTE AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Dyqani Makina , Fier

OPEL COMBO 2.0 CDTI 12 ZVICRA CH

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 19:36 Makina , Korçë

SHITET OPEL ASTRA BENZIN GAZ MANUALE VITI 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Makina , Durrës

Opel Meriva 1.3 nafte

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 19:22 Makina , Shkodër

OPEL

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:13 Makina , Tiranë

Opel Astra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:08 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Astra 1.6 nafte cdti

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 Makina , Tiranë

Shitet opel zafira 6+1 nafte e 2001 dokumente te rregullta

1 777 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Insignia

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:33 Makina , Kukës

OPEL GRANDLAND X 2.0 turbo D 2019 automatik

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:26 Makina , Durrës

Opel Astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:05 Makina , Kavajë

Opel astra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:52 Makina , Elbasan

Opel Antara / 2007 / Automat / 2.0

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 17:42 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:17 Dyqani Makina , Durrës

KABRIOLET OPEL ASTRA BENZIN 1.6 E SAPO TAKSUAR VITI 2007

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:17 Makina , Fier

Okazionnnnn 1.7 naft !!!!!!!!

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:13 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online

Njoftimet per Opel në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel nga modelet e ndryshme si Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel ne MerrJep.al


Keni Opel që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione