Nisan qashqai | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 146
Ford , 2
Renault , 2
Alpina , 1
Audi , 1
BMW , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Smart , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan qashqai,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan qashqai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:08 ,

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE,VITI 2009 ������

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:02 ,

Nisan qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:02 ,

shitet

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:26 ,

Nissan Qashqai

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:55 Dyqani ,

Nissan qashqai 1.5 naft shum ekonomike

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 ,

Nisan qashqai 1.5 naft 2010 new model

5 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:19 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:35 ,

Nisan qashqai 2.0 naft

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Dyqani ,

NISAN QASHQAI 2.0 NAFTE AUTOMAT

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:50 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:13 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramike

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:37 Dyqani ,

Nisan Qashqai

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 00:15 Dyqani ,

❌❌U shite❌❌

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 18:55 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 09:33 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 16:03 ,

Okazion citroen c4 picasio 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:02 ,

Shitet Toyota Yaris benzin gaz

2 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 16:32 ,

OKAZION Nisan qashqai

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 12:11 ,

nisan qashqai 1.6 130cv start stop 4x4 full opsion

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 09:30 ,

Nisan Qashqai Okazion

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 20:45 ,

SHITET NISAN QASHQAI GAZ-BENZINE

10 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 15:54 ,

Ford fiesta 2010

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 09:00 ,

Nisan Qashqai dizel 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 09:55 ,

Super okazion Nisan qashqai 2016 me dogane dhe letra 9500€

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 02:57 ,

Okazionn ⏰⏰⏰⏰⏰

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 17:13 ,

Nisan Qashqai

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 16:13 ,

Ford C Max 2009

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 16:13 ,

Nisan Qashqi 1.5 Naft Panoramike

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 16:00 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panormike

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 12:40 ,

Shitet Nissan Qashqai

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 18:33 ,

Nisan Qashqai

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 16:12 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 13:06 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Mar 13:55 ,

Audi 3 ndrrohet vetem me nissan qashqai

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 21:10 ,

Shitet nisan qashqai panoram viti 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:22 ,

Shitet nisan qashqai panoram viti 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan qashqai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione