Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Astra Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Astra | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:58 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA

5 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Opel Astra

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 Naft Viti 2011 5400€

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION 2010 Opel Astra 1.7 nafte

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 Makina , Tiranë

Opel Astra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

Opel Astra Benzin Gaz

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
Dje 22:58 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA SPORT OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:15 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:31 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra 0676742990

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:31 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:06 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:56 Makina , Tiranë

Okazion OPEL ASTRA G Dhjetor 2003 1.4 Benzin-Gas

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:44 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 Benzine + Gaz LPG ne Shitje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:10 Makina , Tiranë

Opel 2006 1.8 bezin/gas automat

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:45 Makina , Tiranë

Opel Astra 2011 perfekte Landi Renzo G/B

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:20 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 Cdti

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:14 Makina , Tiranë

Opel astra 2010

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:34 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL ASTRA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 Makina , Tiranë

-Opel Astra.TT CABRIO 1.8 Benzin Manual ����3995€����

3 995 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:42 Makina , Tiranë

Opel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 00:29 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.3 NAFT MANUAL VITI 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:06 Makina , Tiranë

shitet opel astra 1.7 nafte 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 23:50 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 23:40 Makina , Tiranë

SHITET OPEL ASTRA BENZINË-GAZ

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 13:44 Makina , Tiranë

opel astra gjendje e shkelqyer .1.7 diesel

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 10:29 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.6

2 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 09:55 Dyqani Makina , Tiranë

Opel ASTRA

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 09:55 Dyqani Makina , Tiranë

Opel ASTRA

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 08:26 Makina , Tiranë

Shes Opel Astra Benzine/Gaz 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 19:55 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.6 Benzin/Gas

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 14:33 Makina , Tiranë

Shitet Opel astra

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 13:09 Makina , Tiranë

Opel Astra 2011 1.7 Nafte portobagazh

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 07:52 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA SPORT

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 07:52 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL ASTRA 1.9

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 23:00 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 19:52 Makina , Tiranë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 11:57 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.3 NAFTE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 07:36 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 Diezel Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:51 Makina , Tiranë

Opel Benzin&Gaz

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 14:40 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.9 naft viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 12:46 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 manuale 6+R sapo ardhur

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 09:36 Makina , Tiranë

Okazionnnnnnn

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 23:01 Makina , Tiranë

❌OKAZION❌Opel Astra 2009 GTC

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 14:32
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION������

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 10:05 Makina , Tiranë

Opel Astra ��...Shitet....Jepet me qera...��

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 21:29 Makina , Tiranë

MAKINA U SHIT FALEMINDERIT!!!!

990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 18:45 Makina , Tiranë

❌OKAZION❌ Opel gtc 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 10:55 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.9 Nafte 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 20:54 Makina , Tiranë

OKAZION ASTRA2003

1 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 14:33 Makina , Tiranë

Shitet Opel astra 1.9 cdti

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Astra | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione