a class | Fier | Automjete | Makina

Honda , 4
Audi , 2
BMW , 2
Citroën , 2
Ford , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe a class,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj a class Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:14 ,

Shes nderroj benx vaneo 2004 nafte taks sig 1 vit

Historiku i makinës

2 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:50 ,

Vw ���� Fox

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

Lancia ���� Automatike

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

Toyota ���� Aygo

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:50 ,

Jaguar xf ����

Historiku i makinës

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

Historiku i makinës

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:20 ,

Bmw 118 nafte seria 1 viti 2008 panoramik! Mundesi nderrimi

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:48 ,

BMW X5 Xdrive

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 ,

Super okazion

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Audi S4 Fabrike

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:27 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

Historiku i makinës

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:08 ,

Passat Cc . Arbri 0693870893

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:08 ,

Range Rover Sport . Marsel +355693380006

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 10:20 ,

Honda jazz ����

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:26 ,

Honda ���� Jazz

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Tet 17:10 ,

A Class Okazion

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 03:27 ,

Shes nderroj benx vaneo 2004 nafte taks sig 1 vit

Historiku i makinës

2 190 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 17:21 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 19:22 ,

A class

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 14:18 ,

Shitet

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 22:49 ,

Passat CC 2.0T

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 02:30 ,

Okazion a class 1.6 gas benzin

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 02:29 ,

A-class

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 15:43 ,

A class

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 01:47 ,

Okazion a class benzin gas letra per 1 vit

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 12:17 ,

A class 1.6 benzin gas

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 11:49 ,

Shitet a class 1.6 benzin gas super gjendje

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 13:07 ,

Shitet A class 2004.

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 17:40 ,

Mercedes benz a class 170

Historiku i makinës

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 18:58 ,

A class

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 19:53 ,

Okazion Honda FR-V

Historiku i makinës

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 11:23 ,

A class 180 automat diesel

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 14:56 ,

A CLASS SUPER OKAZION

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 14:53 ,

A class 160 naft 2200 euro i diskutushem

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Korr 14:54 ,

Mercedes benz a-class 1.6 naft

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 15:54 ,

MERCEDES-BENZ A CLASS 200 CDI AMG-LINE FULL

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 15:30 ,

A class okazion

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 09:01 ,

A class nafte 6+1 marshe mundesi ndrrimi me benzin gas

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 18:32 ,

Okazion A Class 170

Historiku i makinës

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 11:56 ,

Shitet a classi ne super gjendje

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 16:28 ,

MERCEDES-BENZ A-140

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Maj 21:40 ,

Shitet a class me super gjendje

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:38 ,

Shitet a class 1.6 benzin

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 03:39 ,

Shitet a class 1.4 benzin

Historiku i makinës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 21:35 ,

A-Class

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 00:05 ,

Shitet Mercedes benz A class

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 17:06 ,

Citroen okazion

Historiku i makinës

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj a class | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione