Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sensor - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sensor,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sensor Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2014 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q7 TECHNIC (S LINE) - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C220 (AMG LOOK) - 2012

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 21:04 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2009 ZVICRA

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 automat viti 2010����

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:01 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Ford fiesta 1.4 benzin automat ��������

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

Mercedez Benz

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C 220 Automat viti 2006 ��������

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:01 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528 BENZIN 2012 ZVICRA MUNDESI NDRRIMI

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Tiranë

PEUGEOT EXPERT 2.0 BENZIN 2009 ZVICRA

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes Benz

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:59
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

A6 S-line fabrike 2.7 nafte

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:59 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Durrës

Mercedes E320 cdi Evo 180 mij kilometra

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750i -INDIVIDUALE -12 MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque 2.2 diesel (Dynamik drive )

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.0 diesel

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Tiranë

RENAULT TRAFIC LUNGO 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

MERCEDES GLK 250 CDI BLUETEC 2014 ZVICRA NDERROHET

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:58 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 viti 2014,full option,automat,2.0 tdi,navi,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 20:58 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 20:58 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Vlorë

Alfa Giulietta Sport 2013 2.0Naft 4porta

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 20:58 Makina  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Tiranë

Fiat Croma 1.9Multijet Automatike Full Opsion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:58 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

OKAZION AUDI Q3 PAK DIT

14 440 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.6 Benzine/Gaz Overland SRT

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 2016 3.0 Tdi

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:53 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Durrës

Toyota Auris Automat

6 700 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

AUDI A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:53 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

Ford C Max 1.8 benzine

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.6 benzin gaz 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:53 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range rover vogue sdv8 4.4 Autobiography

36 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2.0d R-Dynamic HSE Black & White

36 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Black

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d R-Sport AWD 2018

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Tuarg

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:49 Makina  ·  Fiat  ·  500X  ·  Durrës

Super okazion Fiat 500x 2018

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz CLS350d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche cayene

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Sline Prestige

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

2013 Mercedes C-Class

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:44 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

Audi A6 50TDI Avant Sport

36 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes E220 diesel viti 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sensor | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione