Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetem nderrohet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetem nderrohet,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetem nderrohet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 19:16
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo Xc60 benzine/gaz

890 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:46
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500L Trekking  ·  Durrës

FIAT 500L Treeking 2014 Automat Full panoram

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 11:44
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

KUGA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN

10 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 GTI 2010 Fabrike

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:46
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500L Trekking  ·  Durrës

FIAT 500L Treeking 2014 Automat Full panoram

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:16
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

W204 C300 Benzin/Gas

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Korçë

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012 ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedez Benz E-Class 220 Nafte - W212

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET NDERROHET GOLF 6 GTI benzin+gaz

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:02 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:02 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Fier

VOLVO XC90 2.0 Benzine T6 Inscription Polestar

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:59 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW SERIA 5 LOOK M FULL OPTION

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0 Bluetech Quatro S-Line (PERFEKTE)

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:46 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

Shitet AUDI Q5 2.0 QUATTRO SLINE ����

15 000 EUR

Dje 22:43 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota Land Cruiser GJENDJE PERFEKTE/FULL - OKAZION

18 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C 300 aspirato Viti 2012 7.7 euro

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:48 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Korçë

Bmw 320D Automatik

2 700 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

VITO 111 /2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Shkodër

SHITET CLS 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:57 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011 ardhur nga zvicra

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:56 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 2011 ardhur nga zvicra

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:55 Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

OKAZION SHITET OSE NDERROHET ME NJE ME TE RE 2013 E SIPER

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 GTI 2010 Fabrike

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

ML AMG LINE 350 BLUETEC

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:56 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Shitet ndrrohet skaf

7 500 EUR

Dje 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes C-300 260kuaj 2016

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 09:34 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 35d xDriveTwinPower 2015

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

C 230 kompresor

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B Electric Drive  ·  Kavajë

Mercedes Benz EQS 350, full elektrike, viti 2022

85 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 02:41 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

����Toyota yaris����Ardhur nga zvicra super gjendje��

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Korr 23:30 Garazhe, Kioska dhe Baraka  ·  Tiranë

Dyqan , Magazine Shitet ose nderrohet me makine

35 000 EUR

18 Korr 23:29 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet 1+1 ose nderrohet me makine deri ne 20euro

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Korr 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Fier

Mercedes-Benz E class EVO

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 19:48 Të tjera  ·  Krujë

BMW ���� 320D MANUALE 2004 MOTORI 2LT letrat +1 vit

2 390 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 18:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Tiranë

Gla 220 cdi Amg Line, viti 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 18:41 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Fiat 500 1.3 nafte viti 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 18:39 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

����Toyota yaris����Viti:2011,1.3 benzine 4 pistona,

4 598 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Korr 18:39 Motorra (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

X-ADV 750 Nderrohet/Shitet

11 000 EUR

18 Korr 18:38 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

Bmw 520i LCI Biturbo Viti 2014

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 18:08 Motorra (mbi 50cc)  ·  Skuterë  ·  Malaguti  ·  Madison  ·  Durrës

Skuter Malaguti Madison 200cc

1 170 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 18:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 f15 2015 europe 3.0 nafte

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:26 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530Xi 2020 me vetem 15 mije km si e re Sport-Line

55 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion 2012 Super Gjendje ����

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 14:26 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Pogradec

Bmw 530Xi me vetem 15.000km si e re 2020 FULL

55 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Korr 13:32 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Berat

Mitsubishi l200 ne super gjendje pomp nafte mekanike

10 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 12:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Tuareg 3.6 2012 - Full Option R Line - Okazion

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetem nderrohet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione