volsvagen | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volsvagen , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj volsvagen Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 19:36
Linku:
,

Turan automat

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:14
Linku:
,

Okazion Volsvagen passat

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 22:17
Linku:
,

Golf 5 Gaz benzin

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 11:17 ,

Golf Plus 1.9 Tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:14 ,

Okazion Volsvagen passat

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:48 Dyqani ,

OKAZION !!! GOLF - PLUS - GAZ & BENZIN 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 22:17
Linku:
,

Golf 5 Gaz benzin

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 19:36
Linku:
,

Turan automat

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 19:18 ,

Kok marshi bashk me lekur per golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 10:19 ,

Volsvagen turan

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 10:00 ,

Okazion Volszagen Passat

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 11:49 ,

Shitet polo

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 10:11 ,

Volsvagen tuareg

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 12:54 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Dhj 14:30 ,

Okazion Shitet Volsvagen Polo

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 14:17 ,

Shitet volsvagen Polo 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 23:08 ,

Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 12:01 ,

Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 19:58 ,

U shit flm mer jep

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 12:21 ,

Volsvagen Polo

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:27 ,

Volsvagen pasat

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 10:55 ,

VOLKSWAGEN

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 16:15 ,

Volkswagen touran

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 08:34 ,

Vosvagen sharon

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Nën 20:09 ,

Volsvagen polo

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 18:06 ,

Shitet Golf 5plus

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 19:45 ,

SHITET ose Nderohet Volsvagen polo 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Tet 21:47 ,

U ShIT cady

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 14:49 ,

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj volsvagen | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim