Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasat 2009 r - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat 2009 r,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pasat 2009 r Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Tet 22:10
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 11:16
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:42 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:40 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:36 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:28
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz SL500 I 1993 pa dogane 11 000 €

11 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:22
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz A Clas 180CDI 2005 6+R

Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser 4x4 Nafte 2.2

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vlorë

polo 2015��1.4 automat R,line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:16
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek Rruga 5 Maj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 11:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QIRA

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 11:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qira ne Astir

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 11:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Garsoniere me Qira ne Selite!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Sot 10:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Vw polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW polo 2015��1.4 nafte R.Line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Berat

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz R Class Full Opsion super gjendje

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Durrës

R 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:16 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Fier

SEAT LEON 1.4 BENZIN 2011 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA SPORTAGE 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

70.000 km Discovery 5 2018 3.0 naft

43 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:57 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

34 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 nafte 2006 7 vende nderrohet

5 085 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 nafte 2009 nderrohet

3 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 5 vende nderrohet

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

750i M pack Europe full option

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 2015 35d (nafte) 130.000 km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:00 Makina  ·  BMW  ·  X7  ·  Tiranë

X7 2020 95.000KM Mpack Fully Loaded

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SELITE!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TE SHESHI WILLSON

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 07:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

VILE 2 KATESHE PER QIRA

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 07:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 DY BALLKONE

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA KOMUNA E PARISIT

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:42 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

AMBJENT PER ZYRA ME QIRA NE SELITE

2 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 per qira te Mine Peza

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat 2009 r | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione