Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pa dekumenta - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dekumenta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pa dekumenta Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 09:21 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Super okazion 0682007955

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 22:01 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90❤️

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 17:44 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo 1.6 Naft Manual 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 11:33 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

super okaziok 0682007055

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz Cls Black Series Amg full opsione

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 08:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Furgon benz 307

3 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 14:38 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Maj 08:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Moto Cros X-MOTO 250 CC

2 500 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 08:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

mundesi ndrrimi 0682007055

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 21:32 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

gjendje perfekte 0682007055

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 18:09 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

super gjendje 0682007055

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 16:45 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Kubota  ·  L1  ·  Elbasan

Shitur, Kubota Sunshin L1-38

15 Mar 14:12 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkodër

shitet ose nderrohet pa dekumenta

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 09:50 Anije dhe skuterë uji  ·  Skutera uji  ·  Yamaha  ·  VX-SPORT  ·  Sarandë

Shiten Motorra uji

36 000 EUR

25 Shk 17:25 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

shitet ose nderrohet

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 13:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

gjendje 100% 0682007055

7 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 08:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

W203

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 22:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Malësi e Madhe

shitet ose nderrohet

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Dhj 12:06 Makina  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Shkodër

pa dekumenta

800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 11:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor Lamborghini

18 000 EUR

28 Sht 11:02 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Durrës

x5 2010 super okazion 0682007055

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 18:02 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Durrës

mundesi ndrrimi

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 09:07 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

viti 2010 0682007055

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 15:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Shkodër

vespa 125 pa dekumenta

900 EUR

30 Qer 17:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

0682007055

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 13:44 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

3000€ okazion 068207955

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 19:18 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

0682007055

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 18:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Berat

Shitet passat 2.0 tdi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 14:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

3500€ 0682007055

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 22:29 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Lezhë

Shitet alfa romeo. 800 Euro

800 EUR

11 Maj 22:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

shitet ose nderrohet me audi a6 3.0 dizel

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 17:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

A klas Automat i pa diskutushem

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 00:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Korçë

Golf 2

400 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 16:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Shkodër

yamaha 250 cc

650 EUR

27 Mar 09:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Durrës

T maks viti 2004 0682007055

3 000 EUR

05 Mar 15:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

viti 2002 i pa diskutushem 0682007055

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 13:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Peqin

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Dhj 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

shiten Mercedes w124 (2) cop

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Dhj 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Durrës

i pa diskutushem

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 20:27 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

1000€ i pa diskutushem 0682007055

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dekumenta | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione