Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel astra 2000 automat - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra 2000 automat,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj opel astra 2000 automat Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 20:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Maj 18:21 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet opel astra

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 12:41 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet OPEL ASTRA 2010 AUTOMAT-2000-Nafte

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 17:58 Makina  ·  Citroën  ·  Model tjetër  ·  Kurbin

Citroen

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Nën 14:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus okazion

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:17 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Makine

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 11:21 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Durrës

Shitet Toke 2000 m2 ne gjirin e lalezit

70 EUR

26 Shk 15:25 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Automat

2 000 EUR

28 Dhj 00:22 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 06:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Okazion

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Benz 220 nafte, Automat, viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Super okazion: 1500 euro, Automat, Nafte, 0683702564

15 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 21:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Super okazion: 1500 euro, Automat, Nafte, 0683702564

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 21:14 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Super okazion: 1500 euro, Automat, Nafte, 0683702564

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 21:11 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Super okazion: 1500 euro, Automat, Nafte, 0683702564

15 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 21:08 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1500 euro, Automat, Nafte, 0683702564

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 20:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1500 euro, Automat, Nafte, 0683702564

15 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 20:35 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1500 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 18:26 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Automat, Nafte, 0683702564

16 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 18:23 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Automat, Nafte, 0683702564

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 18:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Automat, Nafte, 0683702564

16 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 18:17 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Automat, Nafte, 0683702564

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 11:39 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

16 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 11:36 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 21:44 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

16 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 21:41 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 18:43 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

16 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 18:37 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 13:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

16 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 13:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 11:21 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

16 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 11:17 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1600 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 18:12 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1800 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 18:06 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1800 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 18:03 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1800 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 13:53 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1800 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 13:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1800 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 13:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SUPER OKAZION: 1800 euro, Kambio Automat, Nafte, 0683702564

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 22:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

1800 euro. Kambio automat. 0683702564

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 18:52 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Okazion Audi A6 2000 nafte edhe nderrim

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 20:57 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Korçë

Opel astra

1 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 11:35 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Pjes kembimi per shum lloje makinash

123 456 EUR

19 Pri 13:25 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.6 gaz benzin 2000

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:25 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 ekonomik

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 10:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Durrës

Ml 270 shitet ose nderrohet me e class

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra 2000 automat | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione