Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

disqe 17 amg - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disqe 17 amg,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj disqe 17 amg Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 01:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 4-MATIC 2011, AMG LINE FABRIKE.

7 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

2011 Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣ Cmimi diskutueshem

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet Mercedes-Benz C300 4 matic ⁣i 2009 OKAZION !!!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet Mercedes-Benz C300 4 matic ⁣i 2009 OKAZION !!!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

2011 Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣ Cmimi diskutueshem

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:59 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ AMG 203 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 22:58 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI ���� A3 S-LINE 2013 MATRIX ���� FULL OPTIONS

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET ���� AUDI A3 VITI 2012 FULL OPTIONS S-LINE/PANORAME

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:41 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG MONOBLOK R17

Shitësit të Besuar
Sot 22:41 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI AMG W 204 R17

550 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 22:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Pogradec

Mercedes Benz CLA 220 CDI Coupe Amg-Line 2015 Pa dogane����

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 CDI VTI 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C 220 CDI BLUE EFICIENCY AVANTGARDE FULL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:58 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Fier

���� PEUGEOT 407 AUTOMAT SENSOR PARKIMI PEZHO

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:55 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C class c300 benzin gaz 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

�� Shitet / Nderrohet �� C Class 200 Diesel Automat 7G

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 20:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅ Shitet / Nderrohet ✅ C Class 200 Diesel Automat 7G

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 35 TDI S-LINE VITI 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Shitet C Class 300 Look AMG

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kukës

AUDI A3 Look S-Line

3 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:31 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe Benzi Amg R17 pothuajse te rinj origjinal

50 000 LEK

Sot 18:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C300 BENZIN 4 MATIC 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Monitor 27 24 23 19 17 inc

20 EUR

Sot 15:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Sarandë

Mercedes Benc. C300 4Matic

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Merces Benz C220 AUTOMAT

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.900€ OKAZION PANORAMA FULL EXTRA

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:36 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Mercedes-Benz GLK Disqe&goma 235/60/17

350 EUR

Sot 08:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shutet Mercedes-Benz C300

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Fier

Mercedes Benz B250 //AMG line 2.0 behet 100% gaz

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI W204 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C230 4matic Benzin/Gaz

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

����Mercedes-Benz C200 Benzine+Gaz Sport����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes C300 AMG Styling

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300 4Matic 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT LOOK GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:38 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE D4 FULL OPTION E SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300 AMG Packet Benzine/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet Mercedes-Benz C300

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkodër

W210 200 benxin -gaz

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Qer 16:47 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Pogradec

✅✅FORD MONDEO 2.0 NAFT VITI 2009✅✅

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 15:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Mercedes B 200 CDI 7-G DCT AMG-Line Zvicra ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 13:54 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

Goma Continental 215/55/R17 Viti 2021

1 EUR

12 Qer 08:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Super Okazionn Mercedes Benz C220 Nafte Automatike 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 01:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 4-MATIC 2011, AMG LINE FABRIKE.

7 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Lushnjë

Mercedes C200 kompressor Automat Zvicra ����

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 19:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

W 210 E clas 2.2 cdi

3 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj disqe 17 amg | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione