Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

disje x5 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 180
Të tjera , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disje x5,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj disje x5 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

SHITET S 550 BI TURBO AMG

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:34 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC60 3.0T BENZIN-GAZ E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFTE VITI 2009 6+1 I ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI SPORT EDITION VITI 2007 FULLOPTION

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE VITI 2012 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 “AUTOMAT”. SPORT GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW-TIGUAN 2.0 BLUEMATION VITI 2013 135-mij KM FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C-220 CDI “AVANTGARDE” VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 BENZIN-GAZ VITI 2007 IMPIANT PRINS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE VITI 2013 SUPER FULL OPTION SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% Vetem Gaz Full Options

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 BENZIN GAZ VITI 2008

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 14:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

SHITUR ❇️NISSAN QASHQAI 1.5 NAFTE 2011 PANORAM❇️

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 01:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

shitet w203 automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

W203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 08:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w202 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 20:21 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

okazion ford fusion shum e paster si makine gjendja 10/10

21 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje makina 10/10

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 01:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje makine familjare

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

SHITET W203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Okazion c220 automatike

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat supergjendje

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 20:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 12:30 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d Twin Turbo Full Opsion

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
02 Pri 09:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

4 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 09:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat

4 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203’automat kontakto wspt

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203’automat konktakto wspt

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat kontakto wspt

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 10:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat kontakto wspt

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

W203 automat Kontakto wspt��‍♂️

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 15:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 14:09 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion super gjendje

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 14:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 02:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat i mbajtur per merak

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj disje x5 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione