Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zvicra biciklet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zvicra biciklet,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Zvicra biciklet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 4 PACIFIK 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 12:22 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

U SHIIIIITTTTTTT

2 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Disqe toyota R16 4+1

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Shk 07:20 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Biciklet simplon carbon

600 EUR Çmimi me zbritje

06 Jan 16:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

U SHIIIIT

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 21:08 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

I shitur””

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 09:19 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklet

900 EUR

29 Sht 08:41 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklet

111 EUR

29 Sht 08:40 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

biciklet

1 EUR

18 Gush 09:13 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklet

270 EUR Çmimi me zbritje

06 Gush 19:13 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Tiranë

Ardhur nga ZVICRA

300 LEK

25 Korr 19:01 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet biciklete

120 EUR

20 Korr 15:41 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet zviceriane

400 LEK

13 Korr 07:20 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  BMX  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

bicikleta@biciklet

100 LEK

02 Korr 10:21 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  B-twin  ·  Tiranë

biciklet

225 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 21:28 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Tiranë

Biciklet Elektrike

1 700 EUR

11 Qer 19:43 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Tiranë

E shitur

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 14:15 Të tjera  ·  Fier

BICIKLET

200 LEK

21 Dhj 15:45 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet city bike Vermont

500 EUR

06 Dhj 06:37 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  biçikleta origjinale 28" city  ·  Tiranë

Biçiklet 28

250 EUR

16 Sht 17:08 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet biciklete

300 EUR

10 Gush 14:52 Të tjera  ·  Durrës

Made in germany

215 LEK

17 Korr 14:08 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Tiranë

biciklet

20 Qer 18:14 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçiklet 29

350 EUR

29 Maj 23:28 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet

13 Maj 19:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Adly  ·  GTA  ·  Durrës

bicikleta

100 EUR

Viti: 2021
07 Pri 19:08 Të tjera  ·  Durrës

Bicikleta

160 EUR

04 Dhj 17:38 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  TREK  ·  Emonda  ·  Tiranë

biciklet

1 EUR

04 Tet 19:19 Të tjera  ·  Tiranë

shitet

150 EUR

22 Sht 02:29 Të tjera  ·  Tiranë

Biciklet Mountain bike 26

22 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Korr 12:46 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion

5 000 EUR

27 Qer 10:16 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Stevens  ·  Tiranë

biciklet

660 EUR

24 Qer 22:32 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet Haibike 29 XL ( Gjermane )

680 EUR

13 Qer 08:27 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Scott  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklet

599 EUR

01 Qer 20:42 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete 26

230 LEK

19 Maj 14:10 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklet

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zvicra biciklet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione