Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pedana anesore - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pedana anesore,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pedana anesore Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

����ML 350 Bluetec 2013 AMG Line

19 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

����ML 350 Bluetec 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav4!!!Makine familjare jo makine tregu!!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:28 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Durrës

X6 Xdrive 35i

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Tiranë

SHITET ML 280 Diesel LOOK AMG 6.3 4 Matic FULL Options

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 15:24 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
20 Pri 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 260  ·  Tiranë

����SE260����SEL W126 Automat Benzinë1990 Gjëndia ORIGJINALE

12 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 20:34 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 15:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Elbasan

Ml350 2011 okazzion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 15:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLE 300d 90 km ����

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
17 Pri 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 Diesel AMG Package Bluetec 4Matic

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

ML 350 Bluetec 4MATIC

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:52 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

Audi Q7 S LINE 3.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 11:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

ML 350 4matic Bluetec . Sport Edition. Viti 2010 . Euro 6. A

10 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

����ML 350 Bluetec 2010 Diesel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ ML 350 BLUETEC DIESEL (2.999 cc)

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Krujë

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 18:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Pogradec

✅✅BMW 730LI BENZIN GAZ 100% ✅✅

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 20:15 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kucovë

BMW X5 3.0 D X Drive 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 11:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kucovë

�� *BMW X5 35D XDRIVE E 2010*��

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 22:37 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

❗SHITET Toyota Rav4 2.2 D-Cat 2006❗

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

����ML 350 Bluetec 2013 AMG Line

18 500 EUR

26 Dhj 19:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz ML350

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 09:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 viti 2014

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 19:10 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

❗Shitet Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2011❗

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Ml 350 Full panoramike

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 17:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Elbasan

Range rover

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 03:00 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC60 T6 AWD

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 17:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Shitet GLK 250 super gjendje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 09:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport HSE SDV6

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 18:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Tiranë

Mercedes-Benz GL 320 CDI (Mundesi Nderrimi)

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

X-ADV 750

12 000 EUR

03 Pri 22:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

ML 320 GRAND EDITION

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 10:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 4

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 12:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 16:10 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 TDI

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Vlorë

Mercedes ML 270 Cdi Special Edition,, Viti 2004, Automatike

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 00:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

GLK 250 BLUETEC FULL EKSTRA SUPER GJENDJE

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 19:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lushnjë

LAND ROVER FREELANDER 2 -2.2 NAFT -4WD AUTOMAT -265004 KM

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 18:01 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Lushnjë

SHITET FREELANDER

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 17:32 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Lushnjë

LAND ROVER FREELANDER 2 -2.2 NAFT -4WD AUTOMAT -265004 KM

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 17:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Lushnjë

FREELANDER

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pedana anesore | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione