Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan Micra 2005 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan Micra 2005,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan Micra 2005 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:03
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine Kompressor Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 nafte 2005 letra tpreme nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine Kompressor Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:17 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan Micra ����

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
27 Pri 23:38 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Durrës

KIA SORENTO AUTOMATIKE NAFTE 4X4 VITI 2005 ME DOKUMENTA NE S

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Mar 06:59 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5 528 X DRIVE

1 EUR

29 Shk 19:39 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Okazion....Micra 1.2 Benzine

1 300 EUR

06 Dhj 03:19 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

bmw 5 Series Xdrive okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 03:14 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 528 i X DRIVE *OKAZION*

1 EUR

04 Dhj 11:02 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5. 528i X Drive

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 00:08 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 12:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Vlorë

BMW 320 CD Coupe 2005 SHITET Ndrrohet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 07:36 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan micra 1.2 benzin / gas viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 21:02 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Elbasan

Nissan Micra Super Gjendje

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 22:27 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Okazion nissan micra 1.2 benzin -gas viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 08:29 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan micra 1.2 benzin gas Viti 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 11:13 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan micra 1.2 benzin/gas Viti 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 17:55 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan micra 1.2 benzin / gas viti 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 19:20 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan micra 1.2 benzin / gas viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 16:30 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan micra 1.2 benzin /gas Viti 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 11:02 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan Micra 1.2 Benzin Gas 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 19:34 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Elbasan

Nissan micra atomat

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 07:42 Makina  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 16:53 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

Audi a4

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 04:05 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte 2000 €

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 13:39 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Berat

Shitet automjet ‘’Nissan Micra’’ 1.5 Nafte.

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 09:02 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

Audi a4

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 23:43 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan micra 1.5 nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 10:17 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

bmw seria 5 look M 2013*OKAZION*

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 20:54 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nisan micra 1.5 nafte

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 18:29 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Nissan Micra 2005

15 Tet 16:55 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 21:23 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet nissan micra 1.3 benzine 2200 euro viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 14:19 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Vlorë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 19:03 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra 1.4 nafte viti2005 çmimi��2.100€��

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 16:46 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra 1.4 nafte viti2005 çmimi��2.100€��

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 18:08 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Fier

Nissan Micra

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 10:11 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan micra 1.2 ®️MANUAL ⛽BENXIN 2005 gati per targa

2 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 15:24 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Vlorë

❌SHITUR❌

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 22:36 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.4 benzine, 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Qer 13:56 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet Nissan Micra 2005 1.5 Nafte

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 22:35 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Elbasan

Nissan Micra

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 22:25 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan Micra (2005) 1.3 Benzin/gaz automat

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 23:26 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

NISSAN MICRA VITI 2005 HAPET PER PJESE KEMBIMI

2 LEK

12 Mar 14:10 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan micra

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 12:49 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Nissan micra

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan Micra 2005 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione