Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 2 diesel - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 2 diesel,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 18:19
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 7 2014 2.0

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 00:15 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 2.0 Diesel 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:39 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

makina me qera 7 vendshe / Foristrad me qera/ SUV me qera

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 23:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 23:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 diesel Automat me qera/ makina me qera

29 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 23:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Automat 2.0 Nafte me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 23:32 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit 9(8+1 vende) 2.2 Diesel furgon me qera 9 seater

69 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 23:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 2.0 TDI Automat me qera/ to rent

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 21:55 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Okazion Audi Q3 ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapotarguar NUK NDERROHET

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:25 Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Tiranë

SHITET VOLVO���� XC60 AUTOMAT 2012 ����FULL OPTIONS

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

SHITET NISSAN QASHQAI

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 17:58 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Shitet Jaguar XF 2.2 diesel 2014 facelift

11 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:58 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Fier

Shitet hyundai Tucson

14 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 17:58 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

Shitet Volvo XC60 D4 2.4 diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 17:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Okazion Audi A6 2016 Matrix Full Option

15 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 17:20 Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Tiranë

VOLVO V60 MOTORR 2.0 DIESEL VITI 2014

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION PER PAK DITE E 220 2013 FULL OPTION !!

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:37 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/makina me qera rinas/ rent a van/

69 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 14:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Automat me qera/to rent

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 14:32 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2.0 Diesel me qera Car rental/ car Hire/ Golf me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 14:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 14:07 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche Cayenne 2013 3.0 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Automat

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:01 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

Jeep grand cherokee 3.0diesel

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Q7 2013 full 3.0TDI 3xS-Line PANORAMA

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kukës

Audi A3 automat 2007 s-line

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

audi a3 s-line automat2007

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen 7 2.0 nafte/ diesel Automat me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 12:24 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

69 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 12:21 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera 7 (6+1 vendeshe/ makine me qera)

39 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 12:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 12:09 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi Q3 okazion

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:58 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 6+1 (7 vende) rent a SUV foristade

39 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 11:46 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

69 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 11:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 nafte/diesel Automat me qera/ to rent. makina me qer

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 11:41 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon Ford Transit 9 vende (9 seater 8+1)/ Rent a van

69 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 11:41 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 Seater (6+1) me qera/ to rent

39 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 11:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ Audi me qera/ / Rinas car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf 7 2 diesel Golf 7 2 diesel

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione