Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E class 2004 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E class 2004,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E class 2004 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Super gjendje gatshme per cdo prov letrat sapo paguar

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 15:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 270  ·  Tiranë

SHITET G class

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Volkswagen Caddy Life 1.9

6 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:33 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

����C220 CDI/AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

����C220 CDI/AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

❗️Shitet C class 180 benzin+gaz 2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����C230 KOMPRESSOR(MOTOR 1.8)/AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

MERCEDES C CLASS

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:09 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:09 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

DISK Freni per VW SEAT 1991-2004

17 Qer 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Fier

E Clas 270

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 15:19 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Lente 3 në 1 me kënd të gjerë

9 EUR Çmimi me zbritje

15 Qer 22:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Mercedes Benz C Class

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

C class 240 4matic super gjendje

43 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

SHITET E-CLASS 220!

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 22:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C class 220

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 12:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF V 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 23:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E240 Benzine Gaz

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Qer 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

OKAZION SHITET MERCEDES E-CLASS VITI 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Okazion E220 Nafte Me Dogan 2004 ��������

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Sapo Ardhur C220 Evo 2004 Automat ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 08:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz E Class 220 cdi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 19:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Qer 23:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Berat

E270

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 08:26 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

POMP NAFTE FORD FOKUS 1.8 Tdi

08 Qer 20:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Fier

E 240 benzine/gaz

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 13:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet shtepi private, Kodra e Priftit

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

e class super gjendje 270 naft 263 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
02 Qer 15:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌Okazion❌Golf 7 2015 Premium 2.0TDI 161.000km

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
02 Qer 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

263 mi km e mbajtur per merak super gjendje e class

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz e class 270 cdi avantgarde.viti 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 17:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz ,E class 270CDI Avantgarde.Viti 2004.

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 16:19 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

Peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:54 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Berat

E270 cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Tiranë

E class 0684623399 (whatsApp)

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E Class 220 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 00:56 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

KAPAK KARROCERIE X-CLASS

899 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E class 2004 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione