Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disje alumini 18 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 32

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disje alumini 18,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disje alumini 18 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 00:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

SHITET! E 300 BlueTec. Cmimi i diskutueshem nga afer

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 07:39 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC60 2.4

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 02:24 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC60 2.4D

1 280 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 14:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes e320 cdi evo sportpacket full 2008 5800€

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 10:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes E320 cdi avantgarde sportpacket 2008 5800€

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 14:22 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

shitet ford focus

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedes Benz EVO 4matic Benzin-Gaz

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 300  ·  Durrës

Cls 300 benzin gaz

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 22:50 Makina  ·  Toyota  ·  Highlander  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA HIGHLANDER

26 000 EUR

05 Nën 09:45 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disje per ford alumini 18

16 Sht 13:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 18:21 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Audi A6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 14:12 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 Quattro

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 20:23 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 Quattro

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 15:43 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 15:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 320  ·  Durrës

Clk 320cdi naft V 6 viti 2008 full opsion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 20:08 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disje alumini

4 500 EUR

19 Sht 20:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Elbasan

shiten disje alumini 18 per mercedes

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Gush 19:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Elbasan

Mercedes benz e 300 nafte

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 01:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 320  ·  Durrës

Benz clk 320 cdi v6 naft kambijo 7G full opsion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 08:19 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Okaziooon Disje Alumini + Goma Opel 225/40/18

199 EUR

02 Maj 13:01 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

AUDI A6 VITI 2006 .30 TDI AUTOMAT E SA PO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 19:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Benz CLS320.Benzin2005Full Opsion.okazion

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 07:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

shitet ose ndrrohet me makine te vogel

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

shitet golf 4 benzine + gaz

3 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes C180 benzin+gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 19:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

mecedez benz c180

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 19:37 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Vlorë

OKAZION

60 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Nën 19:42 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disje per c-class

04 Tet 14:22 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disje alumili golf 5

11 500 LEK

17 Qer 09:14 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disje alumini bmw 530

400 EUR

13 Jan 19:00 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disje alumini 18 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione