Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disje alumini 17 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 100
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disje alumini 17,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disje alumini 17 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volxvagen Golf 2.0 Naft Automat 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT LOOK GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Okazion Vito 2.2 2011 Lungo

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 17:38 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

AUTOMATIKE GRANDE PUNTO

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet VW Golf V 2.0 GTD ( me ose pa Dogan )

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 22:37 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

��������Seat altea xl sport packet 1.9 tdi 2008 3900€����

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 11:44 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6SL S-LINE

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 21:33 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 14:12 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus St-line 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 09:56 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford fokus Titanium

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 09:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 09:41 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford Fokus Titanium

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 20:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 17:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford fokus Titanium

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 15:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 18:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 13:41 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 17:20 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford fokus Titanium

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 16:04 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 13:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 16:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 14:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 19:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 14:22 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

6 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 15:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 23:01 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford focus 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 14:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 23:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

golf

6 798 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitett

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C-220 CDI VITI 2009 AUTOMAT

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 11:45 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Tiranë

Peugeot 307

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Tet 11:45 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Tiranë

Peugeot 307

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Benz W124 E clas fabrike viti 1995 motorr plastik

2 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 20:17 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Shes disjet

300 LEK

30 Nën 08:54 Të tjera  ·  Korçë

Disje alumini mercedes benz

31 Tet 06:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A Class 2016 FaceLift 180

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 16:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz A180 Facelift 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 15:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class Evo w211

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 12:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat SE ( 2.0 Automatik )

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 12:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat SE ( 2.0 Automatik )

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 2009 ( AUTOMATIC - INDIVIDUAL Full Opsion)

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:55 Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

OKAZION

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 21:21 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Karroc

18 Maj 21:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Karroc

Viti: 2019
03 Maj 09:48 Makina  ·  Toyota  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Karroc

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 09:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Karroc

200 EUR

Viti: 2018
11 Pri 02:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

U shitttt ✅✅Benz A class avantgarde okazion 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 07:18 Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Elbasan

Volvo XC70

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 09:56 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Goma 235/55/17

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disje alumini 17 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione