Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cabriole - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 86

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cabriole,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cabriole Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 15:50 Makina  ·  Peugeot  ·  308  ·  Tiranë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 20:52 Makina  ·  BMW  ·  Z4  ·  Tiranë

��OKAZION�� BMW-Z4 e89 2.3i V6, Cabrio hard-top, Roadster

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 15:53 Makina  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Tiranë

Ford Mustang

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Mar 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz E250 Cabriole Kabriole W212 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 12:41 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

Bmw 640d cabrio

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Shk 02:24 Makina  ·  Volvo  ·  C70  ·  Tiranë

VOLVO CABRIOLE 2010 OKAZION

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

E CLASS CABRIOLE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 17:32 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkodër

2.0naft cabriole

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 16:08 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 14:21 Makina  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Shkodër

Cabrile automat

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 21:15 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ForTwo 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Jan 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SLK 200  ·  Shkodër

Slk cabriole

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 17:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SLK 200  ·  Shkodër

Slk cabriole

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 13:58 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Shkodër

Peugeot cabriole

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 11:02 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 07:10 Makina  ·  Audi  ·  Cabriolet  ·  Gjirokastër

Okazion

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 23:52 Makina  ·  Audi  ·  Cabriolet  ·  Gjirokastër

Okazion

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 23:42 Makina  ·  Audi  ·  Cabriolet  ·  Gjirokastër

Okazion Audi 80

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 19:04 Makina  ·  Jeep  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Jeep ebro 1974 2.0 nafte

13 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Korr 12:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ CABRIOLE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 12:34 Makina  ·  Audi  ·  Cabriolet  ·  Gjirokastër

Makin e vecant

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 15:06 Makina  ·  Audi  ·  Cabriolet  ·  Gjirokastër

Audi

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 22:10 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kavajë

shitet

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 13:21 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart For Two dizel 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 21:37 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkodër

Shitet okazion

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 00:08 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ForTwo Okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 09:28 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Fier

Peugeot 307 Cabrio gas+benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 14:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 2010 CABRIOLE

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 19:11 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Shitet Bmw seria 3 Cabriole

14 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 17:34 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Tiranë

Reault megane cabriole

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 02:13 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Citroen Pluriel C3 cabriole shitet per arsye mos perdorimi

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 14:58 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Okazion, Citroen C3 Pluriel, 2004, Automatik

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 00:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  450  ·  Librazhd

SL 450 benzine 1977

18 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 18:10 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Fier

Peugeot 307 cc cabriole benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 13:13 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkodër

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 20:29 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Fier

shitet peugeot 307 cc cabriole

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 16:31 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 cabriole 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Korr 13:44 Makina  ·  Audi  ·  Cabriolet  ·  Durrës

Audi

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 18:26 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Sarandë

okazionnn 2100€

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cabriole | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione