Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

530 2002 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 48

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 530 2002,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 530 2002 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Sprinter 220 cdi

7 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 21:04 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Bmw 530

27 Tet 10:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford vw benz audi bmw

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

�� , ������������ : Mercedes Benz C Class look 2005

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 23:02 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Mat

shitet audi a4

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 18:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Cklass super gjendje ��

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 09:27 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Pjese kembimi per bmw 530

1 LEK

17 Shk 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Super cklas

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 16:20 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530 53000 km

9 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Dhj 23:19 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 19:30 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Shkodër

shitet bmw 530

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 11:41 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW 530

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 12:34 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Shkodër

Bmw 530 3.0 nafte 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 13:43 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530D

1 EUR

09 Maj 12:48 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Elbasan

BMW 530 Naft

100 EUR

01 Maj 20:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 20:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion passat 2002 superr gjendje.

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

OKAZION S320 CDI SUPER CMIM 068 84 41 284 ��������������

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 22:15 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530 e modifikuar

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedes benz c200 cdi automat

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 12:12 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 20:23 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 00:05 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Gjirokastër

Bmw 530 E39 look M5

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 19:13 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Shkodër

Bmw 530

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:45 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW 530 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:20 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Shitet BMW 530 Automat Full option

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 12:46 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Shitet BMW 530 Nafte Viti 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 13:29 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 10:38 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 17:04 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw 530

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 15:33 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Lezhë

BMW 530 okazion mundesi nderrimi

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 22:26 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530 disel 2002 okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 23:08 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

SHITET BMW 530

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 17:42 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW 530d 2002 full opsion

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 20:09 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Lezhë

BMW

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 23:12 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530 d

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 12:57 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Lezhë

BMW 530 dizel

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 18:46 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 10:22 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW 530 -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 14:31 Makina  ·  Durrës

BMW 530d 2002

14 Nën 18:40 Makina  ·  Tiranë

BMW 530 -02

6 300 EUR

14 Sht 19:52 Makina  ·  Tiranë

Bmw 530d -02

24 Qer 23:10 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Dibër

Pjese kembimi

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 530 2002 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione