Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetem nderrohet - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vetem nderrohet Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:57
Linku:
Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:40
Linku:
Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Sot 16:37 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz C220 CDI⁣ i Sapotargua!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:34 Makina , Tiranë

Audi A4 2.7 TDI V6

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

S class (nderrohet)

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:51 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:50 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

S350 NDERROHET!

7 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:57 Makina , Tiranë

Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar Super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:36 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

Q8 50 TDI 3x Sline-- SHITET ose NDERROHET

92 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

Audi a6 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

Range Rover2016 Autobiography ����

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 Makina , Tiranë

Okazion Mazda 6 2.3 Automat

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 Limited look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina , Tiranë

Jeep 4x4 CRD Look 2010 Shitet/Ndrrohet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C220 CDI facelift i Sapotargua!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:10 Makina , Tiranë

Shitet Golf 7 2 tdi 2014 Premium

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Shitet ford fokus 1.8 TDCI 2200 euro

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:18 Makina , Tiranë

Audi A3 2017

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:47 Makina , Tiranë

Shitet Golf 7 2014 1.2 TSI BlueMotion

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:30 Makina , Tiranë

Chevrolet Suburban 2010

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:32 Makina , Tiranë

✅BMW SERIA 3 4500€ �� ✅

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 Makina , Tiranë

OKAZIONNN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 Makina , Tiranë

OKAZIONNN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic- Panorama

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET G CLASS 1986

15 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:39 Makina , Tiranë

Porche Cayene 4.5 Benzine Gaz 150.000 KM Origjinale

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:32 Makina , Tiranë

Audi A8 L 3.0benzine PANORAMA Full Matrix 2013 / Nderrohet

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:26 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250

15 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:57 Makina , Tiranë

OKAZIOONN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:48 Makina , Tiranë

Audi A6 Viti 2015 Okazion ⛔️⛔️⛔️

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:02 Makina , Tiranë

ML 270 CDI 2000

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:27 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 23:24 Makina , Tiranë

Audi A6 S line Facelift

30 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 21:24 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:35 Makina , Tiranë

Shitet ML 320 viti 2006 nafte 6200€

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 19:55 Makina , Tiranë

Okazion!Shitet Nderrohet Passat SeL 2.0 TDI Full opsione

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Mar 18:46 Makina , Tiranë

LANCIA THEMA 3.0.Multijet.AUTOMAT.PANORAMA ��������

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 16:40 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 M paket

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 16:32 Makina , Tiranë

Shitet/ndërrohet Bmw 335d, 286 Hp, M-paket, PDC,Navi.

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 16:22 Makina , Tiranë

OAZIONN CC

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 Makina , Tiranë

OKAZIOONN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:17 Makina , Tiranë

����Audi q5 3.0Diesel quattro S Line Liber sherbimesh����

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetem nderrohet | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione