Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1.8 - Makina Të gjitha në Tiranë

Ford , 2277
Audi , 335
Opel , 146
BMW , 99
Toyota , 86
Fiat , 35
Škoda , 27
Renault , 26
Mitsubishi , 25
Alfa Romeo , 22
Land Rover , 21
Nissan , 19
Citroën , 17
Volvo , 17
Mazda , 16
Peugeot , 12
Honda , 12
Seat , 9
Lancia , 9
Chevrolet , 9
Daewoo , 5
Hyundai , 4
MG , 4
Acura , 3
Rover , 3
Dodge , 3
Isuzu , 2
Chrysler , 2
Alpina , 2
Kia , 1
Saab , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.8,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 1.8 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X1 1.8 Diezel Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:47
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK 1.8T Benzine

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 16:07
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion BMW X1 , 4x4 1.8 nafter

7 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:07
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 13:16
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ | 2012 | 1.8 | BENZIN | AUTOMATIC | 187562 km

1 350 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 12:22 Makina , Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 DOPJO CLIMA ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:03 Makina , Tiranë

Shitet

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:56 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Focus 1.8 Tdci Diesel / Manuale

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Golf 7R

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:52 Makina , Tiranë

Mercedes W203

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

Okazion ford focus!

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:19 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 Look R 2020

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:08 Makina , Tiranë

A-CLASS LIMITED EDITION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

A class 180 cdi - manuale - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Shitet Ford S Max

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Makina , Tiranë

W203 1.8 Benzin Gaz Automat

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Makina , Tiranë

Passat 2017 MODEL SEL LUNGO INDIVIDUAL

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:29 Makina , Tiranë

Benz A Class 180 Nafte 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Makina , Tiranë

VW Golf 7 Viti 2015 Kambio Automatike Panorama

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:51 Makina , Tiranë

BENZ C CLASS 180 BENZIN VITI 2005 SUPER GJENDJE

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:47
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK 1.8T Benzine

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.8 Hybrid Active 2015

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:30 Dyqani Makina , Tiranë

FORD MONDEO 1.8 NAFT 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:44 Makina , Tiranë

Ford Focus

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:48 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Corolla 2023

18 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:34 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Auris����1.8 benxin/hybrid. Tel 0696737080

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:40 Makina , Tiranë

NEW BEETLE 1.8 BENZIN / GAZ

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:42 Makina , Tiranë

Toyota

31 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:29 Makina , Tiranë

Passat 2014 super gjendje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:16 Makina , Tiranë

shitet

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 Makina , Tiranë

Golf 4 1.8 turbo gti benzin gaz letrat per 1 vit i 2003

2 555 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:40 Makina , Tiranë

Audi A6 Ne shitje okazion..

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 16:37 Makina , Tiranë

Bmw x1 2010 okazjon

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:04 Makina , Tiranë

LANCIA Delta III - 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:09 Makina , Tiranë

���� BMW Seria 318 ����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:50 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 Look 2018 1.8 Benzin+Gaz

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:47 Makina , Tiranë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:07
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:16 Makina , Tiranë

Ford Focus

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 22:54 Makina , Tiranë

OKAZJON PASAT VIT 2000 BENXIN TAKSA 1 VIT 1199 euro

1 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 19:18 Makina , Tiranë

GOLF 7

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 14:38 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus OKAZION

1 500 LEK

27 Maj 04:38 Makina , Tiranë

Shitet ford focuc 2001 okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 21:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:29 Makina , Tiranë

Shitet Ford Tourneo Connect

3 600 EUR

26 Maj 14:14 Makina , Tiranë

Hyundai, Elantra, 2011, Automat, Benzin.

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 13:52 Makina , Tiranë

Audi a3 1.8 V5 benzine manuale pa letra

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 12:05 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 11:51 Makina , Tiranë

Fiat Croma 1.8 gaz nga fabrika 2009

3 300 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 10:06 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus OKAZION

1 600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 07:59 Makina , Tiranë

shitet passat benzin gaz me letra per 1 vit

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 21:55 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.8 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.8 1.8 turbo 1.8 1.8 1.8 1.8 1.8 1.8 1.8 benzin 1.8t

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione