Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

X6 - Makina Të gjitha në Shkodër

BMW , 31
Audi , 9
Cadillac , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Peugeot , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X6,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj X6 Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:57 Makina , Shkodër

Mercedes benz w203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 23:47 Makina , Shkodër

Mercedes Benz w124 Super Gjendje

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 15:46 Makina , Shkodër

SHITET AUDI A8 FULL !!!!������������ 4.2 TDI

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 14:34 Makina , Shkodër

Golf 1

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 11:59 Makina , Shkodër

Shitet X6

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 21:06 Makina , Shkodër

C-klas 250 ��Automat�� 130Milje ��

1 599 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 12:19 Makina , Shkodër

Ford Focus 1.6 naft ����

2 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 09:39 Makina , Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 18:18 Makina , Shkodër

x6 xdrive 50i twinturbo

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 22:11 Makina , Shkodër

Mitsubishi colt 1.5 naft 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 10:56 Makina , Shkodër

OKAZION! Audi A3 2.0 TDi Sport back Automatike

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 14:10 Makina , Shkodër

X6 M-Power

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:23 Makina , Shkodër

BMW X6 M-Power

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 10:26 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz w211 EVO Sportpacket

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 20:35 Makina , Shkodër

BMW X6

17 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 19:25 Makina , Shkodër

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 17:59 Makina , Shkodër

Rent a Car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 14:10 Makina , Shkodër

BMW X6 M-PERFORMANCE 2012 3.5X-DRIVE

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 21:16 Makina , Shkodër

Bmw seria 5

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 11:33 Makina , Shkodër

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 09:32 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E350

09 Korr 00:09 Makina , Shkodër

Bmw X6 3.5 i shitet nderrohet

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Qer 14:01 Makina , Shkodër

Audi A4 Automatik 2.0 nafte

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 11:00 Makina , Shkodër

�� Shitet : BMW X6 3.0 x.drive ��

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 Makina , Shkodër

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 20:36 Makina , Shkodër

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 19:41 Makina , Shkodër

Mercedes benz e220 w211 avangarde

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 09:36 Makina , Shkodër

Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:47 Makina , Shkodër

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 19:35 Makina , Shkodër

Bmw x6 3.5 xdrive

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 12:21 Makina , Shkodër

Bmw x6 3.0 diesel

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:39 Makina , Shkodër

x6 2011 +355673990393

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 16:00 Makina , Shkodër

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Korr 21:36 Makina , Shkodër

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 14:40 Makina , Shkodër

BMW X6

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Qer 12:31 Makina , Shkodër

Shitet BMW X6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Qer 11:52 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C220 2010 Blueeficency

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:10 Makina , Shkodër

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 11:28 Makina , Shkodër

X6 3.0 DIZELFULL OPSION DHE NDERRIN

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:08 Makina , Shkodër

X6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 23:02 Makina , Shkodër

BMW

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 11:48 Makina , Shkodër

BMW X6

18 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 16:00 Makina , Shkodër

BMW X6 dizel

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 13:27 Makina , Shkodër

BMW X6 Xdrive 40 sportback

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 14:10 Makina , Shkodër

Audi A8 4.2 Naft full full opsion okazion

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 17:57 Makina , Shkodër

BMW X6

32 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 15:49 Makina , Shkodër

Audi a8 4.2 naft full opsion mundsi ndrimi

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 11:03 Makina , Shkodër

Audi A8 4.2 TDI full full opsion

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 11:39 Makina , Shkodër

W221 s class 320 look amg okazion!

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:15 Makina , Shkodër

W221 s class 320 cdi okazion! Look amg

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X6 | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X6 X6 x6 X6 x6 X6 X6 x6 x6 x6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione