Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fuoristrade - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 23
BMW , 22
Nissan , 22
Audi , 20
Toyota , 20
Hyundai , 15
Ssangyong , 13
Mitsubishi , 12
Renault , 12
Volvo , 12
Opel , 11
Peugeot , 11
Kia , 9
Jeep , 8
Chevrolet , 5
Honda , 5
Buick , 4
Fiat , 4
Citroën , 3
Isuzu , 3
Mazda , 3
Porsche , 3
Jaguar , 2
Lexus , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Subaru , 2
Suzuki , 2
MINI , 1
Rover , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fuoristrade,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fuoristrade Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:34 Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

FUORISTRADE RENAULT 2.0 NAFTE AUTOMAT SUUUUUPER GJENDJE

6 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 10:20 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

SHITET Fuoristradë Chevrolet Captiva 2007 benzinë gaz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:54 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2012 full option, 2.0 TDI X-drive, automat,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Vlorë

Mercedes E200 2017 w213 nafte

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
12 Qer 20:05 Makina  ·  Volvo  ·  V70  ·  Tiranë

Shitet/Ndërrohet VOLVO V70 2002 naftë manuale

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 21:46 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet GT 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 17:25 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

OKAZION FIAT PANDA 4X4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Qer 18:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lezhë

Okazion

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:36 Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Tiranë

Hyundai ❗️Okazion❗️

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 10:17 Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Durrës

Shitet Volvo v40 D3 ne gjendie te shkelyer okazion

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Maj 06:10 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Fuoristrade ekonomike per udhetime ose pune.

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:08 Makina  ·  Peugeot  ·  607  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet me Fuoristrade

3 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 07:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Shitet/ndrrohet me fuoristrade

9 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 18:05 Makina  ·  Peugeot  ·  607  ·  Shkodër

Shitez ose nderrohet me Fuoristrade

3 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 02:53 Makina  ·  Vlorë

mitsubishi

500 000 LEK

23 Pri 06:53 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Shitet/nderrohet Suzuki Swift, 4x4, 1,3 benzin 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:51 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Tiranë

Alfa Romeo 159 Sportwagon Automatike

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 17:48 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion Audi Q5 2011 Diesel 2.0 me 216 km

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 17:39 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

Volvo S60 nafte 2005 kamio manuale gjendje shum e mire

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 09:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Librazhd

Okazion shes vw tiguan 2009 , 2.0 Naftë , super gjendje

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 19:57 Makina  ·  Opel  ·  Signum  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me fuoristrade

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 14:31 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

OKAZION RENAULT RX4 2000 EURO I DISKUTUESHEM

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 08:53 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Okazion Renault Scenic RX4

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 19:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shes Polo Cross shume e vecante, full!

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 22:15 Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Tiranë

Shitet Ndrohet

16 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 22:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Shkodër

Shitet.mercedes benz.GLK

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lushnjë

shitet pikap

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 11:34 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Ford fokus portobagazh 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 07:03 Makina  ·  Hyundai  ·  Grandeur  ·  Tiranë

Hyundai Grandeur Super full!!!

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 11:51 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

X5 255.000 km (km nuk jane ulur)

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 13:30 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Gjirokastër

Toyota rav 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 11:00 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

FIAT PANDA 4X4

7 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 12:12 Makina  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Berat

Fuoristrade OKAZION !!!

3 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 20:34 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Makine super fuoristrade

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 11:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Suv/fuoristrade Volvo XC60

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 05:15 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

*URGJENTE* Shitet Peugeot 508 Automatike

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 07:59 Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Fier

SHIT-NDERR BMW 1.6-07

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 17:55 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Shitet

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf plus 1.9 tdi

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 05:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf plus 1.9 tdi manual

4 200 EUR

06 Tet 22:48 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Lushnjë

Shitet Mitsubishi Outlander me letra te paguara se fundmi

6 875 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 21:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

2015 Audi A6 C7 S-line 3.0T

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 10:49 Makina  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Vlorë

Shitje makine Fuoristrade - 480 000 leke

480 000 LEK

14 Korr 14:06 Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

Renault Koleos 2.0 DCI 4x4

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 11:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Tiranë

Fuoristrade me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 21:55 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Gjirokastër

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 11:13 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Shitet autoveture

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 21:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 15:11 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Tiranë

Shitet Jeep Cherokee 2.8 nafte

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 13:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet ML ne gjendje shum te mire

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fuoristrade | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione