Anglia | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 49
Audi , 40
Ford , 24
Land Rover , 23
Opel , 19
Mitsubishi , 18
Nissan , 13
Jaguar , 10
Renault , 10
Toyota , 8
Suzuki , 6
Fiat , 5
Peugeot , 3
Smart , 3
Lincoln , 2
Porsche , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Ferrari , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Mazda , 1
MG , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Anglia,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Anglia Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:39 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:55 ,

OKAZION Mitsubishi pajero shogun

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55 ,

Bmw shiten pjeset seria5 viti 2009 2.0L

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:52 ,

Audi a4 2009 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:08 ,

LAND ROVER DISCOVERY 1 ES 300TDI FULL

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:04 ,

SEL SE260 W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 10:32 ,

Mitsubish L200 OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:34 ,

Ford focus

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 18:55 ,

Mitsubishi l200 54 mij km

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Pri 20:44 ,

Audi a8 2010 Anglez

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 02:57 ,

E-Class 11/2012 E ardhur nga Anglia

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:05 ,

Bmw seria 3

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 09:29 ,

Sprinter 2016

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Mar 02:08 ,

Golf 7R

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 13:45 ,

Audi A5 -> Vjen nga Anglia per 2 dite

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 07:35 ,

Mercedes

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 02:48 ,

Koenigsegg Agea -> Vjen ga Anglia ���� Per 2dite 1000000

1 000 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 02:48 ,

Aston Martin -> Vjen ga Anglia ���� Per 2dite 300000EURO

300 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 02:48 ,

Lamborghini -> Vjen ga Anglia ���� Per 2dite 65000EURO

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 02:48 ,

Ferrari -> Vjen ga Anglia ���� Per 2dite 33000EURO

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 02:48 ,

Gle Coupe -> Vjen ga Anglia ���� Per 2dite 15000EURO

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 02:21 ,

Porsche Panamera -> Vjen ga ���� Anglia per 2dite 5500EURO

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Mar 12:08 ,

SuperOkazion E CLASS 250 diesel AMG SuperFull

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 21:16 ,

Super oferte

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 13:23 ,

KIA

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:49 ,

Lincoln MKC 2.3T AWD 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Mar 22:39 ,

OKAZION!!

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:40 ,

PORSCHE

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Mar 16:01 ,

shitet caddy 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 09:32 ,

Mercedez Benz S Slass

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Mar 19:07 ,

Shitet ML-270

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 14:30 ,

Merdedez

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 19:25 ,

Mercedes benz 270

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 18:40 ,

Shitet motorr vw polo 1.4 benxine

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Shk 18:59 ,

Mercedes-Benz E220 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 12:48 ,

Super OKAZION, SMART viti 2005 ForFour AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 20:47 ,

Shitet Micubishi L200

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 07:44 ,

Shitet Makina

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 09:54 ,

Mercedes Benz E220

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 16:01 ,

C class 200 nafte sport edition

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 10:13 ,

Mercedes Benz E-Class E220 CDI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 14:24 ,

Mercedes benc cdi 220

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 10:56 ,

Mercedes-Ml270

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 17:14 ,

Mercedes Benz ML 270

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:44 ,

SHITET Mercedes-Benz E Class 220 CDI viti 2004 !!

3 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Jan 13:09 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 21:20 ,

Benz

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 10:17 ,

E 320 Avantgarde Mercedes Benz Full panorama gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 10:12 ,

Volkswagen sharan

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Jan 08:42 ,

Land Rover

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Anglia | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione