Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

A8 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Audi , 2309
Mercedes-Benz , 1018
BMW , 255
Ford , 160
Volvo , 145
Toyota , 98
Land Rover , 84
Opel , 65
Fiat , 63
Porsche , 33
Peugeot , 29
Citroën , 25
Renault , 23
Nissan , 22
Seat , 19
Smart , 18
Škoda , 16
Hyundai , 15
Honda , 11
Mazda , 10
Jaguar , 9
Chevrolet , 9
Jeep , 7
Lancia , 7
MINI , 6
Chrysler , 5
Ssangyong , 5
Saab , 5
Suzuki , 4
Hummer , 4
Kia , 3
Cadillac , 3
Dodge , 3
Daihatsu , 3
Subaru , 3
BAIC , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Bentley , 1

Gjej A8 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko A8 ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Audi A8 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej A8 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Sot 12:09
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A8 3.0TDI

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:08
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 13:08 Makina , Durrës

C class 2018 Pothuajse i Ri

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 13:00 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:59 Makina , Durrës

Daihatsu Terios 4x4 Manual 2007����

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION FULL OPTION

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 Nafte

21 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 7 Vende��������

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 4x4 Automat 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TDI S4 PACKET

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC Coupe 220 4 Matic

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:53 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:51 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC-FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:42 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Audi A8 4,2 Tdi Full Opsion

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 Dyqani Makina , Vlorë

Audi A8L 4,2 Benzin Full Opsion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:36 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI FULL 2016

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:31 Makina , Fier

W204 C200cdi (2.2CDI) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 Makina , Fier

‼️OKAZION Q7 2013 TDI ‼️

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 Makina , Durrës

⚜️SHITET AUDI A8 3.0 Nafte 2012⚜️

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 6---2010--1.6 nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

VW TIGUAN--2009--AUTOMAT

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

VW TIGUAN SPORT LINE--2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Durrës

Volksvagen Tiguan R Line viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:15 Makina , Durrës

Audi Q5 ABT super full 3.0 diezel

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Durrës

Bmw 528 seria 5 benzin gaz okazion

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për A8 ne shitje? Shiko njoftimet për Audi ne shitje dhe gjej A8 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej A8 ne Shitje


Eksploro njoftimet për A8 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko A8 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Audi a3, Audi A6, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3, dhe shumë A8 ne shitje të tjerë Kërko A8 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për A8


Keni A8 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për A8 ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Audi të ndryshme. Shpërndaj njoftime A8 ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • A8 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLS 320 | CLS-Class
  • A8 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • a8 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 300 | S-Class
  • A8 në kategorinë Makina
  • a8 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E-Class
  • A8 në kategorinë Makina | Mitsubishi
  • A8 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • A8 në kategorinë Makina | BMW | 732 | Seri 7
  • A8 në kategorinë Makina | Audi | TT
  • A8 në kategorinë Makina | Audi | Q7

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione