Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLA-Class Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:53 Makina , Fier

Shitet Cla 200d

25 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 220 Diesel - 15

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:38 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz cla super gjendje 18000€ i diskutueshem

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 20:00 Makina , Tiranë

❌OKAZION ❌ Mercedes Benz CLA 180

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Sht 18:54 Dyqani Makina , Tiranë

2014 Cla 250 4Matic

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 01:54 Makina , Tiranë

Cla 45 amg

65 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 17:44 Makina , Tiranë

Shitet cla

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 23:50 Makina , Tiranë

Mercedes CLA 250

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 13:05 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz CLA 250 2016

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 13:04 Makina , Durrës

Shitet mercedes Gla super gjendje

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 16:19 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz cla premium AMG LINE fabrike

38 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Sht 13:36 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz CLA 250 2016

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Sht 22:19 Makina , Tiranë

CLA-COUPÉ 200 Tourbocharged 2014

12 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 12:40 Makina , Durrës

Mercedes

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Sht 16:08 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Cla Amg

38 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Gush 01:17 Makina , Tiranë

CLA 2014 SUPER OFERTA

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Gush 21:45 Makina , Tiranë

Shitet Benz CLA 250

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Korr 09:50 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ CLA-CLASS 2.0

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Korr 09:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cla • 2.0 benzin • Viti 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 09:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cla • 2016

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Korr 01:07 Makina , Vlorë

Okazion CLA Mercedes - Benz Station Wagon

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 15:47 Makina , Kavajë

Cla 200

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 09:21 Makina , Tiranë

SHES CLA 2.2 Nafte 2013 Super gjendje!

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 15:38 Makina , Tiranë

Mercedes benz CLA

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Qer 14:12 Makina , Tiranë

CLA 200 AMG LOOK Fabrike

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 21:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 220 LOK AMG 2014 SUPER FULL

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:18 Makina , Tiranë

Shitet Cla

15 900 EUR

22 Maj 09:35 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - CLA45 AMG Super Full ���� ����

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 23:27 Makina , Tiranë

Shitet Cla200D 2015 18 mije euro Panoramik

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Maj 17:18 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz CLA 180d coupe amg premium

42 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Maj 17:10 Makina , Tiranë

CLA 45 AMG

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 22:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 200d AMG line

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 00:05 Makina , Tiranë

CLA-250 4Matic 2015 OKAZION per pak DITE!!!!

16 500 EUR Çmimi me zbritje

03 Maj 23:02 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz CLA 200d AMG line

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 17:54 Makina , Tiranë

Cla 200

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 19:27 Makina , Tiranë

!!OKAZION!! MB CLA 1.6T AMG LINE SPORT/PANORAMIC MARSHA F1

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 23:57 Makina , Tiranë

CLA nafte ne gjendje shum te mir

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:14 Makina , Vlorë

OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Pri 09:34 Makina , Tiranë

Mercedes - Benz CLA 220d

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 14:51 Makina , Tiranë

Mercedes-benz Cla 250

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 06:08 Makina , Tiranë

Mercedes-benz CLA 180 2017 automatik

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Pri 11:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ���� CLA 220d

18 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 18:17 Makina , Berat

Mercedes Benz CLA 250 -15

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 18:15 Makina , Tiranë

Mercedes CLA 200 Amg look

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 23:01 Makina , Tiranë

OKAZION CLA 200d OKAZION

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Mar 03:38 Makina , Vlorë

Mercedes CLA 220 cdi Amg line Nafte

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 13:23 Makina , Tiranë

��SHITET MERCEDES CLA 250 4MATIC ��

19 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 00:43 Makina , Elbasan

cla class

14 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:41 Makina , Elbasan

cla 220

14 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione