Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

disqe - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 18072
VW Volkswagen , 8296
Audi , 5432
BMW , 3489
Ford , 2697
Opel , 1337
Toyota , 1084
Fiat , 794
Land Rover , 620
Smart , 549
Renault , 484
Peugeot , 436
Nissan , 405
Volvo , 398
Seat , 343
Alfa Romeo , 292
Porsche , 266
Citroën , 249
Hyundai , 187
MINI , 161
Lancia , 147
Jaguar , 141
Škoda , 131
Mitsubishi , 131
Jeep , 105
Chrysler , 99
Mazda , 96
Honda , 83
Suzuki , 74
Chevrolet , 69
Acura , 53
Kia , 47
Ssangyong , 38
Rover , 38
Dodge , 31
Saab , 31
Subaru , 16
Cadillac , 13
Daihatsu , 13
Hummer , 12
Daewoo , 9
Infiniti , 9
Dacia , 8
Lexus , 8
Lincoln , 7
MG , 6
Aixam , 6
Maserati , 4
Lifan , 4
TVR , 3
Buick , 3
Alpina , 3
Isuzu , 2
Pontiac , 2
GMC , 2
Bentley , 2
Ferrari , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Tesla , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
UAZ , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disqe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj disqe Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

���� BMW Seria 1 ����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:51
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 11:37
Linku:
Makina , Shkodër

Mercedes-Benz E250 Bluetec Bussines Classe ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedes-Benc C-Class����

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:58
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet ose nderrohet

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 08:18 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA FULL OPTIONS NDERROHET

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA CAMRY AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2014 NDERROHET

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:18 Dyqani Makina , Tiranë

NISSAN X-TRAIL 2.2 NAFTE 2008 ZVICRA ME DOGAN

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:17 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFT ZVICRA 2009 NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:17 Dyqani Makina , Tiranë

VW SHARAN 2012 ME 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:16 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TRANSIT LUXURY FULL OPTIONS ZVICRA NDERROHET

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:16 Makina , Tiranë

SHES LAND ROVER FREELANDER 2

7 830 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:14 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA NDERROHET

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 FULL OPTIONS ZVICRA NDERROHET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Makina , Tiranë

Shitet/Ndrrohet GANXHE BMW X5 E70 / BMW X6 E71

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 08:06 Makina , Tiranë

CLS 550 BITURBO (Shitet/Nderrohet)

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:05 Makina , Fier

Shitet Jaguar XF 2.2 diesel 2014 facelift

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:42 Makina , Tiranë

Shitet / Ndrrrohet Hyundai i10 Ardhur nga gjermania 2016

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:41 Makina , Tiranë

Mercedes w140 coupe S500

17 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:40 Makina , Tiranë

C 180 avangard

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 Makina , Fier

FORD FOCUS

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:38 Makina , Fier

AUDI A4 Sline

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Elbasan

�� Shitet Opel Antara 2.2 nafte ECHO 2012 Automat 4+1��

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 6 viti 2010 1.6 tdi euro 5 portobagazh

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:20 Makina , Kavajë

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI AMG-LINE

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Rang Rover Sport Autobiography - Supercharge

88 880 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Rang Rover Sport Autobiography - Supercharge

88 880 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Rang Rover Sport Autobiography - Supercharge

88 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai B/G

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19 Makina , Durrës

Rang rover sport 4.4 disel

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Makina , Durrës

GLE 6.3 S

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����VW Golf V����

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����VW Golf IV ����

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedes-Benc A-Class����

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedess Benc E-Class ����

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedess Benc C-Class ����

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

���� BMW Seria 1 ����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

���� Toyota Corolla ����

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

���� VW Golf V����

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedes-Benz E class����

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Ford Focus����

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedes-Benc C-Class����

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

���� VW Caddy ����

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:01 Makina , Korçë

✅��Shitet&Nderrohet Audi A8 3.0 Nafte Automatike S8///LooK

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:31 Makina , Lushnjë

Vw Golf 6 Kamio Automatike 2.5 Gaz+Benzine "100% Gaz"

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:27
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz C300 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:25 Makina , Vlorë

Bmw 640d 3.0 Nafte BiTurbo Automatike "INDIVIDUALE" 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:19 Makina , Korçë

��Mercedes A160 Manuale 1.6 Benzine 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:19 Makina , Fier

✅��Shitet&Nderrohet Mercedes CLS350d Nafte 4Matic

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:19 Makina , Tiranë

✅Vw Golf 6 1.6 Nafte Automatike 2012

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:58 Makina , Tiranë

✅��Shitet&Nderrohet Bmw 640d 3.0 Nafte BiTurbo Automatike

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:49 Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q7 Premium Quattro

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

C300 4Matic

7 900 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2012 MERCEDES-BENZ CLS 550 AMG

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj disqe | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione