Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

S class ne Shitje | Njoftime per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 2813
Audi , 303
BMW , 200
Volvo , 151
Ford , 128
Land Rover , 83
Toyota , 81
Fiat , 53
Opel , 49
Porsche , 27
Citroën , 24
Peugeot , 23
Seat , 20
Nissan , 16
Smart , 16
Hyundai , 14
Renault , 13
Škoda , 12
Honda , 8
Mazda , 7
Jeep , 6
Lancia , 6
Chevrolet , 6
MINI , 5
Hummer , 5
Jaguar , 5
Acura , 4
Ssangyong , 4
Chrysler , 3
Cadillac , 3
Ferrari , 3
BAIC , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Dodge , 1
Saab , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Lexus , 1

Gjej S class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko C class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, S class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. S class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej S class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 08:32
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
28 Nën 07:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S Class

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:27 Makina , Tiranë

OKAZION E 220 NAFTE 2013!! FULL OPTION!!

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

Audi A6 S LINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

Range rover Evoque 2.0 Sd4

23 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️ E class 350 bussines edition‼️

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Shitet nderohet

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 09:24 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Dyqani Makina , Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:22 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 AMG LINE

1 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Makina , Fier

Mercedes Nenz S Class Lungo

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:08 Makina , Tiranë

mercedes-benz s350 l amg

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Makina , Durrës

Audi A7 2.8FSI Pa Turbo Exclusive Version Mega Full ����

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:01 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2017 Full QUATTRO

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 08:58 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 520d Look M5 -12 Super ekonomike! Okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:50 Dyqani Makina , Durrës

SHITET S 350 D 2018 SUPER GJENDJE������

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:49 Dyqani Makina , Durrës

������SHITET S 350 2022������ SUPER FULL

139 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A3 ���� S-TRONIC AUTOMAT ZVICRE����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO XC60 D4 (EUROPE)

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET RANGE ROVER EVOQUE 2013 FULL OPTIONS

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET C220 VITI 2007 AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Makina , Durrës

C Class 180 Benzin Gaz (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET S63 AMG 2019 SUPER FULL OPTIONS

99 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A7 VITI 2014 FULL OPTIONS

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 320d Facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

❌Blejm Makina Okazion❌

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:42 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET S CLASS 550 AMG LINE BENZIN GAZ

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina , Tiranë

Okazion 15k€ s class me 117 km origjinale

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET S CLASS 550 AMG LINE BENZIN GAZ

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET S CLASS 550 AMG LINE BENZIN GAZ

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:42 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET S CLASS 550 AMG LINE BENZIN GAZ

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:40 Makina , Kavajë

Okazion !! Vw Passat Sel Super Full

9 300 EUR

Sot 08:39 Makina , Tiranë

CLS 550 BITURBO (Shitet/Nderrohet)

19 500 EUR

Sot 08:39 Makina , Tiranë

Shitet okazion s class 550 gaz benzine lungo 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

FORD MONDEO VITI 2010 PERFEKTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

AUDI A 6 VITI 2005 OKAZION FULL EXTRAAAAAAAAAA

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

FORD C MAX 2012 VITI 2.0 NAFT OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes 240 benzin gaz okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

TOYOTA JO RROBOTIKE AUTOMAT 1.3 BENZIN GAZ STAGG

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Shitet Benz me portobagazh w203

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes benzine/gas C230 Kompresor

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:39 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:39 Makina , Korçë

Caddy maxi 6+1 2009 1.9 (7.4€)

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - S class.


Blej S class ne Shitje


Eksploro njoftimet për S class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko S class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë S class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për S class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime S class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione