G | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 68
Audi , 68
Toyota , 55
BMW , 52
Ford , 38
Fiat , 18
Renault , 14
Land Rover , 13
Peugeot , 12
Porsche , 7
Nissan , 5
MINI , 5
Citroën , 5
Smart , 5
Jeep , 5
Volvo , 3
Škoda , 2
Hyundai , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Chrysler , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe G,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj G Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 12:08
Linku:
,

VW Volkswagen Caddy SDI ne Shitje!

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 13:07 ,

Porsche 944 Targa ���� egzemplarë i vetëm!

29 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:55 ,

Mercedes B class 200 AUTOMATIK GAS BENZIN 2010 GATI PER TARG

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:53 ,

��OKAZION��6900 euro Benz ML320 viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:10 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-11/nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

SUPER OKAZION! Mini Cooper 4X4 Countryman S AUTOMATIC

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:57 ,

Fiat punto

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:52 ,

MERCEDES-BENZ G63 AMG V8 BITURBO- 2012 FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:45 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:44 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

2012 BMW X5 30d x drive 8G-tronic(model europian)euro 5

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:32 ,

S 350d L 4 matic

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:28 ,

Bmw 328d xdrive

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

audi a7 50 tdi s-line

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:27 ,

range rover sport autobiography

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:14 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:14 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

Range Rover Sport 3.0hse Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:52 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:15 ,

OKAZION

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:06 ,

Shitet Touareg

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:01 ,

Mercedes-Benz E220d 2017 AMG

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:57 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2010 Full Opsion ����

11 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:56 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2011 Final Edition Full Opsion

12 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:51 ,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

Mercedes-Benz G Class 55 AMG 2011

58 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:31 ,

Mercedes-Benz ML 350CDi Bluetec 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:31 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:27 ,

☑️Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG *2012* Full OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

Mercedes CLS 550 AMG

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:14 ,

FORD Fuzion 1.4 B/G 2008 (letra 2022)

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 ,

Shitet Mercedes Benz 350 bluetec viti 2010 full

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 ,

Shitet Mercedes Benz ML 320 CDI viti 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 ,

Shitet Mercedes Benz R CLAS 350 bluetec viti 2010 FULL

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 ,

Bmw E46 3.0 Benzin.Gaz !! Motorr me zinxhir !!!

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Dyqani ,

Ford Kuga 2.0 tcdi 4X4 2013

12 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI

4 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Dyqani ,

Mercedes CLS 400 4Matic AMG Limited

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj G | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione