Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mini - Makina Të gjitha në Shqipëria

MINI , 1475
Audi , 140
BMW , 87
Ford , 43
Renault , 40
Fiat , 30
Toyota , 27
Opel , 26
Land Rover , 21
Peugeot , 21
Nissan , 19
Citroën , 15
Smart , 15
Seat , 11
Hyundai , 9
Volvo , 6
Porsche , 5
Kia , 4
Honda , 4
Daewoo , 4
Chevrolet , 4
Mazda , 3
Chrysler , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Lancia , 3
Dacia , 2
Škoda , 2
Rover , 2
Dodge , 2
Subaru , 2
Wartburg , 1
Zastava , 1
Talbot , 1
Cadillac , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mini,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mini Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Qer 00:02
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Mini Austin 1000 viti 1981

3 300 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:15
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 00:37 Makina , Berat

Okazuon!! Mini cooper 1.6 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

Audi A3 TDI 2.0 Sportback

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:08 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 ����

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:19 Dyqani Makina , Tiranë

Mini cooper 1.6 nafte AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Fier

E CLASS COUPE 350 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

9 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Fier

‼️VW CC FULL GAZ BENZINE ‼️2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:55 Makina , Fier

VW TOURAN 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:55 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Fier

C 400 BENZIN 2016 AMG LOOK 2020 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:55 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

17 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

VOLVO S40 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

7 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S 550 LUNGO 4 MATIC

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

GOLF 5 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE (240 HP)

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

E CLASS 350 BENZIN/GAZ 2011 FULL OPSION

12 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 NAFT 2006 FULL OPSION

5 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.2 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

7 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

GLC COUPE 250 NAFT 2018 FULL OPSION

46 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO 2.0 NAFT SUPER GJENDJE

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

CITROEN C4 PICASO AUTOMATIK 2009 SUPER GJENDJE

4 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

Vetem sot 6700 € !

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:36 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER 1.6 AUTOMATIK NAFTE 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:36 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER COUNTRYMAN 2013 BENZIN GAZ����

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:59 Makina , Durrës

SHITET MINI COPER

6 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:46 Makina , Fier

‼️VW JETTA 2.0TDI ‼️AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 Makina , Fier

‼️AUDI Q5 3XSLINE 3.0 TDI ‼️FULL PANORAMA

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:12 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line 3.0 me 7 vende OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:51 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2005.nderrohet

5 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 Makina , Durrës

Audi a3 2.0 nafte.automat full opsion nderrohet

6 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 Makina , Durrës

Caddy 1.9 2008.sapo ardh Nderrohet

5 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.letra tpreme Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.nderrohet

7 455 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte automatike.2009 Nderrohet

7 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:00 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:50 Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL EXTRA ‼️AMG PAKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 Makina , Fier

‼️ MAKINA ME QERA ‼️RENT CARS ‼️

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:24 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz C220

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:55 Makina , Fier

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:52 Makina , Tiranë

���� SUPER OKAZIOONN ����

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:09 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue SDV8 4.4L Diesel.Viti 2014 Full option

47 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:09 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic SD4 2.2L Diesel 2013 Automat

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:09 Makina , Tiranë

Volkswagen VW 12/2016 EUROPE Golf 7 1.6 TDI Highline Automat

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:08 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:38 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.5 BENZIN/GAZ 4x4 2012 FULL OPSION

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mini | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione