Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

S - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 5843
Mercedes-Benz , 5103
Ford , 504
BMW , 389
Jaguar , 285
MINI , 269
Porsche , 257
Volvo , 250
Toyota , 154
Land Rover , 111
Opel , 92
Fiat , 74
Peugeot , 47
Nissan , 41
Hyundai , 41
Citroën , 36
Renault , 33
Seat , 23
Škoda , 21
Smart , 19
Honda , 18
Alfa Romeo , 16
Chevrolet , 15
Jeep , 13
Mitsubishi , 12
Maserati , 11
Suzuki , 9
Lancia , 9
Mazda , 7
Chrysler , 7
Subaru , 7
Ssangyong , 6
Hummer , 5
Kia , 5
Infiniti , 4
Cadillac , 3
Dodge , 3
MG , 3
GMC , 3
Lexus , 3
Ferrari , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Tesla , 2
Acura , 2
Aixam , 2
Daihatsu , 2
Tata , 2
Dacia , 1
Buick , 1
Saab , 1
Artega , 1
Landwind , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj S Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:29
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet S550 L V8 BITURBO

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 16:26
Linku:
Makina , Tiranë

2019 AUDI Q8 S-Line 5.5 tfsi

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:10
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedez Benz GL

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Audi Q5 Sline 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 18:28 Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

Shitet S 350 2018

57 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:21 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 naft

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:20 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:18 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:16 Makina , Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:11 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI FULL 2016

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:10 Makina , Durrës

Shitet E350 nafte 2017

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:07 Makina , Vlorë

����Audi A4 3.0 nafte 3x S-Line nga Zvicra����

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 Makina , Durrës

Shitet Golf 7 GTI Performance

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:05 Makina , Elbasan

AUDI A3 ( 3X-S_LINE)

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Dyqani Makina , Tiranë

NISSAN ROGUE S 2013

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 EVO ELEGANCE AUTOMAT NAFT SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2014 Titanium s full 120 mije km kasko

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:57 Makina , Vlorë

Fiat Grande Punto 1.9 (ABARTH) nderrohet / shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:53 Makina , Berat

��Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

OKAZION ������ SAPO TARGUAR SUPER GJENDJE 105 MILJE

10 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

Okazion Audi Q7 S Line 3.0 Dizel Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:45 Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 BENZIN S-LINE FULL OPTION

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:45 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S-550 AMG LOOK 4 MATIK FULL OPTION

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:45 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz S350 bluetec 4Matic Lungo

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:38 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet S 350 Bluetec

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 Makina , Tiranë

Audi A6 S-Line 2.7 Diesel - 07

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 180

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:29 Makina , Tiranë

Shitet S550 L V8 BITURBO

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 17:29 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S-CLASS OKAZION

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:29 Makina , Fier

SHITET BENZ S-CLASS

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:29 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ S-CLASS

4 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:24 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

��OKAZION FORD FOCUS 1.6 TDCI 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:12 Dyqani Makina , Durrës

A3 s line automat full nga Gjermania

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:11 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:10 Makina , Durrës

VW-TIGUAN 2.0 NAFTE VITI 2011 AUTOMAT FULL OPTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:08
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Audi Q5 Sline 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:07 Makina , Durrës

Audi Q5 SLine 2013 Full Option

15 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 Makina , Elbasan

Audi A3

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:06 Makina , Vlorë

OKAZION! MERCEDES S 350 FULL����

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 Makina , Durrës

FORD FOCUS 1.8 TDCI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:01 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3.0 TDI 2016 S line ����

19 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:59 Makina , Durrës

C180 BENZIN/GAZ 2008

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Makina , Durrës

Audi A6 Quattro Premium 3.0 TDI QUATTRO ����

16 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

5800€ i diskutueshem C220 Viti 2008 w204

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 VITI 2016 FULL OPTIONS

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 VITI 2009 NAFTE FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj S | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • sprinter në kategorinë Automjete
  • smart në kategorinë Automjete
  • sprinter në kategorinë All Category
  • Smart në kategorinë Makina
  • Skaf në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Sprinter në kategorinë Automjete
  • Sprinter në kategorinë Makina | Acura
  • Scania në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • sprinter në kategorinë Makina | Nissan | X-Trail

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione