Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c klas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3478
Audi , 67
BMW , 37
Ford , 32
Peugeot , 31
Land Rover , 17
Opel , 16
Toyota , 15
Citroën , 9
Volvo , 6
Smart , 5
Mazda , 4
Fiat , 4
Hyundai , 4
Acura , 4
Honda , 4
Chrysler , 3
Renault , 3
Porsche , 3
Isuzu , 2
Nissan , 2
BAIC , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Daihatsu , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c klas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj c klas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:42
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 07:22 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:22 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:48 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:41 Makina , Durrës

C KLAS BLUE EFFICIENCY, VITI 2012, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2013 - GJENDJE PERFEKTE!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:13 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:15 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:57 Makina , Berat

shitet c klas ne gjendje te mire

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:54 Makina , Elbasan

Benz cklas 204

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 Makina , Tiranë

GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:53 Makina , Korçë

Shitet Mitsubishi Pajero 2.5 turbo interkuler pa letra

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:36 Makina , Tiranë

!!!OKAZION FORD FOCUS 2009 2.0 BENZIN/GAZ!!!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Makina , Durrës

VW Polo Nafte 2013

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:54 Makina , Tiranë

Mercedes 200

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:51 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:13 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 Nafte 2013 Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:10 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q8 S Line

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:07 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Velar 3.0 Naft ����

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:07 Dyqani Makina , Tiranë

Audì A8 50TDI super full ����

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:07 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes benz GLE 350 cupe Naft ����super full

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:07 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover sport 2.2 Naft super full ����

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:04 Dyqani Makina , Tiranë

Audì Q5 50TDI Quattro super full ����

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:04 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft ����

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:04 Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A6 50 TDI Quattro ����

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:50 Makina , Kavajë

Mercedes c klas w204 automat Viti 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:29 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz C300 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 204

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:51 Makina , Durrës

DAIHATSU TREVIS 1.0 benzine, ���� CiTY CAR

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:22 Makina , Tiranë

Shitet c-klas 2006 5200 euro

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:15 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 200 CDI, viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:12 Makina , Tiranë

Shitet 204 320 4 matik super gjendje

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh Audi A4 2.0 benzin me dogane

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 Makina , Durrës

Passat SEL 2.0 TDI sapo ardhur okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh Hyundai Santa Fe 2.4 Benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:31 Makina , Durrës

C300 2012 DESIGNO Look AMG OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:31 Makina , Durrës

Okazion per kesh volvo S80 3.0 Benzin

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:27 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET C KLAS 180 KOMPRESOR AVANGARD MANUAL VITI 2006 SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:24 Makina , Krujë

Volvo S60 2.4 Automat ( Gaz/Benzine) ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:20 Makina , Tiranë

Shitet C-KLAS SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 Makina , Elbasan

Kamer origjinale per c klas

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:58 Makina , Tiranë

Benz 202 Cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:45 Makina , Durrës

E Class 220 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:42
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat 2007 EVO ����✅

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C220 CDI BLUEFFICIENCY 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 Makina , Tiranë

Mercedes C200 Kompressor Benzine+Gaz ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:26 Makina , Durrës

����Mercedes Benz C klas 220 viti 2007����

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:22 Makina , Tiranë

MERCEDES C KLAS 220 CDI✓VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c klas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione