Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gl - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1780
Audi , 614
BMW , 232
Ford , 204
Volvo , 179
Toyota , 134
Land Rover , 108
Fiat , 68
Opel , 66
Porsche , 48
Nissan , 35
Hyundai , 31
Citroën , 29
Peugeot , 22
Smart , 22
Seat , 21
Mitsubishi , 15
Jeep , 15
Mazda , 14
Renault , 13
Rover , 12
Honda , 11
Škoda , 10
MINI , 8
Jaguar , 7
Lancia , 7
Kia , 6
Hummer , 5
Chevrolet , 5
Lexus , 5
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Acura , 4
Ssangyong , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Cadillac , 2
Dodge , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Dacia , 1
Buick , 1
Saab , 1
MG , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gl,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Gl Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:08 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

Range Rover Vogue Autobiography

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:08 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Gts Sapo ardhur nga zvicra ����

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:08 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Durrës

Porsche Panamera 4S

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW PASSAT CC/2.0

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:08 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:08 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Durrës

Bmw 750Li 2016

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:07
Linku:
Makina  ·  MG  ·  ZS  ·  Durrës

MG ZS LUXURY 1.0 Benzin 2023 Automat Full Option

17 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

MB CLA //AMG LINE

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❇️OKAZIOON FIAT BRAVO ME LETRA 1.4 BENZIN GAZ

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:05 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:05 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️SUPER OKAZIOON BMW SERIA 5 BENZIN GAZ-MUNDESI NDERRIMI ❇️

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:04 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌FORD FUSION 1.4 NAFTE❌

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:04 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE ❌

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7

14 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:00 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A 6/3.0

11 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:00 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HYUNDAI SANTAFE /2.0

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:59 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 740

16 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:58 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7/

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:58 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A 8/L

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5

12 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

❌AUDI Q3/❌❌

14 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:57 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

LAND ROVER/DISCOVERY SPORT

18 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:56 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC60 3.0 T BENZIN-GAZ E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

MB C 220/2015

17 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6//2.0

7 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO TARGUAR LETRAT PER 1 VIT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE VITI 2012 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Tiranë

VOLVO V 40

11 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kukës

AUDI A3 Look S-Line

3 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON 2.0TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 530D nga Gjermania

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 BENZIN-GAZ VITI 2007 “IMPIANT PRINZ”

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-220 BLUETEC VITI 2015 AUTOMAT 9G EURO 6

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:54 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO 8G VITI 2013 FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

HONDA CR-V 2.2 NAFTE 4x4 VITI 2012 E ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI SPORT EDITION VITI 2007 FULLOPTION

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:54 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw makina me qera 35 euro dita

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A 4/2.0 diz

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc 60

10 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO PANORAMA

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

Mercedes-Benz VIANO 3.0CDI 2010 sapo ardhur nga zvicra

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE AUTOMAT VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE D4 VITI 2013 SAPO TARGUAR FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gl | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Glk glk GLK Glk Gl 350 Gle Glk Gl Gle Glk

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione