Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz Glk ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 1576
Audi , 221
BMW , 146
Volvo , 133
Ford , 102
Toyota , 64
Land Rover , 52
Opel , 46
Fiat , 31
Nissan , 20
Citroën , 19
Smart , 18
Seat , 16
Peugeot , 14
Porsche , 14
Renault , 13
Škoda , 8
Mazda , 7
Hyundai , 7
Honda , 7
MINI , 6
Chevrolet , 6
Lancia , 5
Kia , 4
Ssangyong , 4
Jeep , 4
Jaguar , 3
Chrysler , 2
BAIC , 2
Cadillac , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1

Gjej Glk në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Glk ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, Glk me çmimet më të volitshme. Glk ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Glk ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.26 Maj 17:57
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 18:47
Linku:
Makina , Tiranë

Range Vogue Autobiography Facelift

49 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:59
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2014!!

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 14:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 Class - AMG Line - Full Option

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 01:48
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 16:18 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:18 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:18 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 16:18 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E250 ✅️

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:18 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:18 Makina , Fier

KIA K7 3.0 Lpi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 16:17 Makina , Tiranë

Range Evoque 2013 Ulet cmimi

20 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 16:14 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Makina , Elbasan

Golf 6 GTD 235HP

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:07 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Makina , Tiranë

Glk 2015 220 Automat Super gjendje

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:50 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MAKINË MERCEDES GLK 220 ME NAFT

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:42 Makina , Durrës

VOLVO S60 2.4 BENZIN-GAZ FULL OPTION ������������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:42 Makina , Durrës

VW-TIGUAN 2.0 TDI VITI 2009 “AUTOMAT” I SAPO ARDHUR

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 Makina , Durrës

VW-GOLF PLUS 1.9 NAFTE VITI 2008 BLUEMATION

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 Makina , Durrës

VW-CADDY MAX 2.0 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 Makina , Durrës

VW-CADDY MAX 2.0 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2006 I ARDHUR NGA ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Audi Q5 2015 8G PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Evoque 2014 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:27 Makina , Tiranë

BMW X3 2015 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (ROGUE) 2017. Full !!!!!!!!!!!

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Evoque 2013 PRESTIGE PREMIUM VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Volkswagen Passat SE 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Audi A3 TDI S-Line 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte.2006 Nderrohet

3 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende Nderrohet

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

5 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 Nderrohet

7 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:23 Makina , Durrës

Mercedes C 300 4 matic Look 63 AMG

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Okazion Mercedes C300 4 matic

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Audi A8L 3.0T

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

SEDILET E 7 PER VW-CADDY

150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:19 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 Automat.2009.Nderrohet

7 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:19 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:19 Makina , Kavajë

mercedes glk

10 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Shitet audi A8 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:01 Makina , Tiranë

G class 6.3 AMG 2019 editon 1. Nderrohet

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz Ml350 4Matic

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:58 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz C300 4Matic 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online

Jeni duke kërkuar për Glk ne shitje? Shiko njoftimet për Ml ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - Glk.


Blej Glk ne Shitje


Eksploro njoftimet për Glk ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Glk ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Glk ne shitje të tjerë Kërko Glk ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Glk


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Glk ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Glk ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Glk në kategorinë Makina
  • GLK në kategorinë Automjete
  • glk në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Glk në kategorinë Makina | Lexus
  • Glk në kategorinë All Category
  • Glk në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Glk në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLS 320 | CLS-Class
  • Glk në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | R-Class
  • Glk në kategorinë Makina | Opel
  • Glk në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 200 | E-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione