Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Antara Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Opel Antara | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:15 Dyqani Makina , Fier

Opel Antara COSMO 2.0 dtci AUTOMATIK

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:12 Makina , Tiranë

OPEL ANTARA KAMBIO AUTOMAT 4×4 MOTOR 2.0 NAFTE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:04 Makina , Elbasan

�� Shitet Opel Antara 2.2 nafte ECHO 2012 Automat 4+1��

8 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:54 Dyqani Makina , Durrës

Opel antara

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:26 Makina , Lushnjë

Opel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Makina , Elbasan

Antara 2.0 naft Automat

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:04 Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:04 Makina , Durrës

Opel antara

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:54 Dyqani Makina , Durrës

Opel antara 2012 atomat

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Makina , Elbasan

Opel antara viti 2007 automat

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:28 Makina , Lushnjë

OPEL ANTARA AUTOMAT NAFTE OSE NDERRIM

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Fier

U shit Opel Antara 2.0 CDTI 150CV 4x4 Cosmo

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:39 Makina , Berat

Opel Antara

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 Dyqani Makina , Durrës

����OPEL ANTARA DIESEL VITI 2011 AUTOMAT KM 140 MIJ����

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:31 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ANTARA 2.0 NAFTE AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:28 Makina , Elbasan

Opel Antara / 2007 / Automat / 2.0

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:51 Makina , Tiranë

Opel Antara 2.0 Tdci

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:11 Makina , Shkodër

Opel antara 2016

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:57 Makina , Fier

Opel Antara Cosmo 2.2 diesel. 03 /11/2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:56 Makina , Durrës

OPEL ANTARA

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:04 Makina , Durrës

Opel Antara Automat Nafte

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 21:40 Makina , Fier

Opel Antara 4x4

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 20:40 Makina , Korçë

OPEL ANTARA 2.0 DIESEL AUTOMAT SHITET

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 15:27 Dyqani Makina , Durrës

Opel Antara - Automat

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 10:03 Makina , Durrës

Opel.antara 2.0 cdti 4×4 Manual

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 09:55 Makina , Tiranë

Opel Antara Viti 2010-11

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 08:35 Makina , Elbasan

Shes Opel Antara 2.0 2007 4x4 Automat

6 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 16:51 Makina , Shkodër

Opel Antara 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 09:24 Makina , Durrës

OPEL ANTARA

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 10:48 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Opel Antara ����

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:48 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Opel Antara ����

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:48 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Opel Antara ����

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 01:29 Makina , Tiranë

Okazion

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 00:49 Makina , Tiranë

Okazion Fuoristrade’Opel’ Antara Cosmo 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 18:31 Makina , Tiranë

Opel Antara 2.0 CDTI nafte 2009 Automat 4x4

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 10:36 Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 6.200 euro

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 09:51 Makina , Durrës

Opel antara

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:56 Makina , Tiranë

SHITET OPEL ANTARA!

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 08:18 Makina , Vlorë

OPEL ANTARA 4/4 2.0 naft

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 13:51 Makina , Tiranë

Shitje ose nderrim

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 16:58 Makina , Fier

Opel Antara 2.0 Nafte Automat

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 11:17 Dyqani Makina , Durrës

Opel Antara -2.0 nafte 2009- Automatike

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Sht 03:04 Makina , Kavajë

Opel Antara 4x4 2.0 Nafte Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 19:08 Makina , Vlorë

Shitet Opel Antara

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 19:08 Makina , Tiranë

Shitet opel antara

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 12:04 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Opel Antara - 2.0 Nafte. 2007 - Automatike

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 15:55 Makina , Shkodër

Opel Antara

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Gush 22:09 Makina , Shkodër

Fuoristrada 4x4 Opel antara 2.4 benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Gush 15:26 Makina , Tiranë

Shitet opel antara 2014 2.2 diezel 4x4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 21:50 Makina , Tiranë

Opel Antara 2.4 Benzine/ Gaz

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Opel Antara | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione