Glk ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Gjej Glk në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Glk ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, ML 350, me çmimet më të volitshme. Ml ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Glk ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, 3400 EU

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 17:06
Linku:
,

OKAZION GLK viti 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:27
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 20:50
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:10 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:09 ,

Shitet mercedes benz glk

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:09 Dyqani ,

Renault Clio 1.5 naft viti 2013

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:08 ,

ML 350 2011 benzin-gas

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:07 ,

Passat 2.0 TDI Highline Sport

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07
Linku:
,

GOLF 5

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

FORD TRANSIT 2.4 DIESEL 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:03 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3benzin+Gaz 4x4 mundesi nderimi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:01 ,

MB-GLK 250 blueficency 4x4

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:00 ,

Shitet&Nderrohet GLK 220 Sport Blueeficiency

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 ,

Shitet GLK 220 Automat 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 ,

Mercedes benz GLK 220 Bluetec

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:56 ,

Mercedes benz C220

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:56 ,

OKAZION Mercedes benz B180 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 ,

BMW X5

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

Nissan Qashqai 2010 full option panoramik

7 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:52 ,

Bmw E46

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:51 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 ,

VW GOLF V AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 ,

Shitet Toyota Aygo

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:51 ,

Renault Scenic Automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:49 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:49 ,

Citroen C4 Grand Picasso Automatik

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Benz GLK 350 Benzin+Gas,Automatike,2011,4Matic, AMG Package

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 Dyqani ,

Mercedes-Benz Glk 250 2.2cc Nafte Automat 2015

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:47 ,

Renault Modus 1.5 nafte

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 ,

Mercedes benz C220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:43 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:43 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:43 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Mercedes benz C 200

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:43 ,

Nissan Note 1.5

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:42 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:42 ,

Mercedes benz GLA200 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 ,

Nisan Qashqai

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

CITROEN ���� Picasso

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:39 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Glk ne shitje? Shiko njoftimet për Glk ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.

Gjej Glk ne Shitje

Eksploro njoftimet për Glk ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Glk ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, ML 350, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Ml ne shitje të tjerë Kërko Glk ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.

Shperndaj Njoftime për Glk

Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Glk ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Glk ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.Kërkime të ngjashme

Glk Glk Glk Glk Glk Glk glk Glk glk Glk

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione