Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford mustang | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 187
Audi , 146
Volvo , 123
BMW , 85
Toyota , 41
Opel , 32
Fiat , 26
Land Rover , 22
Nissan , 14
Citroën , 13
Seat , 12
Smart , 12
Peugeot , 10
Porsche , 10
Renault , 10
Lancia , 7
Honda , 6
Mazda , 6
Škoda , 6
Chevrolet , 5
MINI , 5
Cadillac , 4
Hyundai , 4
Kia , 3
Ssangyong , 3
Jaguar , 2
Jeep , 2
Subaru , 2
BAIC , 2
Acura , 1
Bentley , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Hummer , 1
Infiniti , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Saab , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford mustang,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford mustang Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:31
Linku:
Makina , Berat

Mercedes Benz E300 1995

3 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:20
Linku:
Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:19
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz C220d Coupe 9G 2017 Okazion

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:34
Linku:
Makina , Berat

Mercedes Benz E300 1995

3 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:08
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 FULL LUNGO ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:53 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG LINE

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:53 Makina , Elbasan

Opel Zafira

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG Line 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 Makina , Elbasan

�� Mercedes Gle 350d ��

33 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:53 Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

17 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Elbasan

�� Mercedes c320 ��

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Elbasan

�� Audi A6 ��

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 Makina , Tiranë

FIESTA 1.4 B/GAZ AUTOMAT 140 MIJ KM

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:50 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:50 Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Makina , Lezhë

Audi A4 B5

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:34 Makina , Berat

Mercedes Benz E300 1995

3 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:31 Makina , Berat

Mercedes Benz E300 1995

3 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:24 Makina , Tiranë

Golf 5 Naft 1.9 Viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

Mercedes Benz E270 Cdi Automatik okazionnn

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

Range Rover Evoque nga zvicra me dogane

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 benzin nga zvicra me dogan

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz C220d Coupe 9G 2017 Okazion

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:13 Makina , Durrës

S class 350 Full Okazion Look 63 Amg

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:10 Dyqani Makina , Berat

fiat panda 4x4 benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:06 Makina , Kavajë

Bmw seria 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:58 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:56 Makina , Fier

Mercedes ���� Automatike

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 Makina , Tiranë

❗VW Golf 1.9 TDI ❗

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:23 Makina , Korçë

❌SHITET C280 V6 *AVANTGARDE*/AUTOMAT/219.000KM❌����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:23 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

AUDI A8L 4.0BiTFSI W12 LOOKFULL

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN CADDY MAXI 1.9 SAPO ARDHUR ZVICRA

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 Naft

25 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

AUDI A4 2.0 TDI VITI 2007 AUTOMAT I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 2.0 TDI “HIGLINE” AUTOMATIK E SAPO ARDHUR

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

TOYOTA RAV-4 2.2 NAFTE VITI 2009 E SAPO ARDHUR NGA ZVICERA

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C-220 CDI “AVANTGARDE” AUTOMAT VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 350 BENZIN-GAZ VITI 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

AUDI A4 TDI AUTOMAT “F1” 7G VITI 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

MINI COOPER ONE

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

C-CLASS 220 AVANGARD

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

VW TOURAN AUTOMAT 7G

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford mustang | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione