Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tepelenë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:19 Apartamente , Tepelenë

Shitet, Apartament 2+1+1, Tek Emerald Residence, Tirane

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 13:20 Makina , Tepelenë

Okazion!!!

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 19:27 Të tjera , Tepelenë

karike per ivalit 13000

13 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Tet 14:43 Punë Punë nga shtëpija , Tepelenë

Pune Nga Telefoni

50 000 LEK

02 Tet 00:22 Konzolatë për lojëra , Tepelenë

PS3 SHITET

149 EUR

02 Tet 00:21 Konzolatë për lojëra , Tepelenë

PS3 me cip

19 900 LEK

02 Tet 00:20 Konzolatë për lojëra , Tepelenë

DISQE ORGJINAL PS4 + PS3

1 EUR

01 Tet 15:08 Të tjera , Tepelenë

Tavolin druri 25000

25 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Tet 15:06 Të tjera , Tepelenë

Hekura per Hotele

40 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Sht 14:34 Makina , Tepelenë

M A Z D A

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 21:45 Makina , Tepelenë

Mercedes Benz E220 MANUAL6+1

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 10:43 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Tepelenë

Zetor

111 LEK

22 Sht 22:56 Makina , Tepelenë

ML 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 16:53 Makina , Tepelenë

Ford focus 1.8 nafte

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:24 Të tjera , Tepelenë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

20 Sht 09:38 Makina , Tepelenë

Mercedes E250

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Sht 21:09 Makina , Tepelenë

Ofertë e përballueshme financimi

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 20:13 Makina , Tepelenë

Volkswagen Touran 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 12:41 Makina , Tepelenë

Opel Astra

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 20:17 Të tjera , Tepelenë

Paterica 2000 pala

2 000 LEK

14 Sht 14:35 Makina , Tepelenë

E 200

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 08:31 Makina , Tepelenë

Nissan terrrano 2.7 2005

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 16:00 Makina , Tepelenë

E 200 benzine

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 03:08 Shtëpi , Tepelenë

Shitet

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
11 Sht 23:03 Kafshë në fermë , Tepelenë

Shiten

09 Sht 16:58 Makina , Tepelenë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 20:46 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Tepelenë

Suzuki 1000 Gsxr

2 500 EUR

07 Sht 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Tepelenë

Suzuki Gsxr

3 000 EUR

07 Sht 08:06 Makina , Tepelenë

Passat

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 13:14 Makina , Tepelenë

Mercedes benz E220

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 05:08 Konzolatë për lojëra , Tepelenë

NVIDIA GeForce RTX 3060

30 339 LEK

30 Gush 07:54 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Tepelenë

Shitet torno

2 500 EUR

29 Gush 22:01 Të tjera , Tepelenë

Shitet Faqja E Instagramit

150 EUR

29 Gush 13:04 Makina , Tepelenë

Ford fiesta benzin-gaz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 21:53 Makina , Tepelenë

Volkswagen Passat viti 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Gush 21:18 Anije dhe skuterë uji Skutera uji , Tepelenë

Sea Doo

13 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione