Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tepelenë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:21 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tepelenë

Okazion Audi A6 Supercharged 9500 €

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tepelenë

Mercedes benz E250

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tepelenë

Okazion Evo// E 280 Cdi Shitet& Nderohet

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Dje 18:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tepelenë

Audi A6 Shitet & Nderrohet

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Dje 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tepelenë

Shitet Evo 320 4matic

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:09 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tepelenë

Audi A6 Shitet & Nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
17 Korr 15:07 Shtëpi  ·  Tepelenë

Vilete duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
17 Korr 11:51 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tepelenë

QERA, Dyqan, Ambjenti Bosh, Rezidenca Future Home.

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
17 Korr 11:21 Të tjera  ·  Tepelenë

Ekspres kafe 50000

50 000 LEK

17 Korr 11:19 Të tjera  ·  Tepelenë

Hekura per Hotel 35000

35 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 03:11 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Tepelenë

mjelse Lope , dele ,dhie

140 EUR

Shitësit të Besuar
16 Korr 15:07 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Tepelenë

Shitet Samsung A54 256Gb

250 LEK

15 Korr 12:03 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Tepelenë

SHITET PS4

20 000 LEK

15 Korr 12:03 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3 me cip  ·  Tepelenë

PS3 me cip

14 900 LEK

15 Korr 12:03 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Tepelenë

PS3 me cip

17 900 LEK Çmimi me zbritje

15 Korr 12:03 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  Model Tjeter  ·  Tepelenë

DISSQE PS4 + PS3

1 LEK

14 Korr 15:01 Të tjera  ·  Tepelenë

Tavolin druri 25000

25 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Korr 11:35 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tepelenë

Firre buke

7 000 EUR

11 Korr 17:37 Apartamente  ·  Tepelenë

Jepet me Qera 1+1 Kodra e Diellit, Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Korr 16:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tepelenë

Makinaa MercedesBenz GLK

3 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Korr 19:42 Të tjera  ·  Tepelenë

Paterica 2000 pala

2 000 LEK

09 Korr 13:00 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A22  ·  Tepelenë

samsung note 20 ultra 256 gb

320 EUR

08 Korr 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tepelenë

Shitet ose nderrohet 4matic

7 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 12:03 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tepelenë

Toyota Yaris 1.4 nafte

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 13:56 Apartamente  ·  Tepelenë

Jepet me Qera 2+1 Rruga 5 Maji

440 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Korr 10:35 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tepelenë

Këlyshët në dispozicion

650 EUR

30 Qer 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tepelenë

Okazion shitet Volksvagen touran 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 16:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Tepelenë

W210 mercedes benz

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 11:28 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tepelenë

BMW X5

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
28 Qer 20:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Tepelenë

E500 okazion��

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 17:24 Makina  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Tepelenë

Shitet Daewoo Matiz Okazion

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 12:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tepelenë

VW passat

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 19:31 Makina për kamping  ·  Tepelenë

OFERTË KREDI FALAS

24 Qer 16:40 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tepelenë

Zyre me qera tek Gjimnazi Cajupi Tirane

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione