Passat cc | Shkodër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat cc,kategori,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat cc Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 11:00 ,

Passat CC

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 16:18 ,

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
29 Mar 12:11 ,

SUPER OKAZION PASSAT CC 2011 AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Mar 22:13 ,

Shitet/Nderrohet Passat CC

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 21:38 ,

passat cc sport coupe

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 22:51 ,

Okazion Shitet Passat Full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 16:19 ,

Shitet/Nderrohet Passat CC 2009

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 12:39 ,

Volkswagen Cc- 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Gush 22:43 ,

Passat cc

200 000 LEK

10 Korr 11:54 ,

PASSAT CC...FULL OPSION

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 11:52 ,

Mercedes Benz C220 2010 Blueeficency

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 13:53 ,

Passat cc

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 09:38 ,

PASSAT CC...OKAZION!!!

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 16:33 ,

VW Passat cc

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 22:03 ,

PASSAT CC

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 21:52 ,

Okazion!!! Passat cc 2013 full opsion

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:23 ,

VW Passat CC 2013

12 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 19:57 ,

Volkswagen passat highline

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 10:48 ,

Vw passat 2.0 3C highline

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:10 ,

VW passat CC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gush 11:02 ,

VW volkswagen passat highline

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 07:27 ,

VW Golf 6 2.0 nafte Automatike-09✅ !!

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 23:13 ,

Passat cc

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 15:03 ,

Touareg 2.5TDI-2005

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 19:52 ,

VW Passat CC 1.9

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 00:20 ,

Passat cc R line

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Gush 10:13 ,

VW PASSAT CC sport -10

19 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat cc | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione