Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

set - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe set,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj set Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Automatike Full

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Okazion Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Automatik 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Dje 23:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Life 1.9 TDI 2006

5 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF VI 1.6 NAFTE 2010 super gjendje

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

SHITET Caddy Max me LIBER SHERBIMESH nga Vw.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet Hyundai SantaFe full, si i RI - Santa Fe 2023

46 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lushnjë

Volswagen Tiguan 20 TDI

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 Anije dhe skuterë uji  ·  Skutera uji  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha VXR

12 000 EUR

Online
Dje 17:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

SET GAMING PC

200 EUR

Dje 17:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

PC Set HP DELL Fujitsu

50 EUR

Dje 17:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm superduke1290r

8 500 EUR

Dje 16:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divan set me dyshek

Shitësit të Besuar
Dje 16:51 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Nargjile Set i plote

120 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF6 2.0 TDI AUTOMAT DSG

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:55 Makina  ·  BMW  ·  540  ·  Tiranë

2017 BMW 540i (B58) ECS Tuning

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:16 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

STOKKE V6 FULL SET

599 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 12:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2.0 TDI PARTIKULAR

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:27 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

set kenwood

150 EUR

Dje 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Okazion Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Automatik 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Automatike Full

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

BMW R1200GS

15 200 EUR

Dje 06:01 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

OKAZION SET Michelin 235/55 R18 4-Stinet

40 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj set | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione