Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pa dogane - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dogane,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pa dogane Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Mercedes-Benz C300

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lezhë

RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 Makina  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Tiranë

Citroen/DS DS4 Crossback 1.6 2016 9350 Euro

9 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E Class E220 Avantgarde Dhjetor 2016 19000 Euro

19 000 EUR

Sot 21:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes C Class C220 d 4MATIC AMG 2019 19900 Euro

199 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Tiranë

Volkswagen 2.0 TDI Premium 2019 ✅ 14.900 Euro

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class W205 2015 132,087 km

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Mercedes C Class Nafte C250 d 4MATIC 2016 17000 Euro

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 21:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2018 3.5 Naftë Premium B9 17000 Euro

17 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 21:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz SL500 I 1993 pa dogane 11 000 €

11 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 21:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 Nafte 2.0 Gusht 2014 9000 Euro

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedes B-Class W246 B200 Nafte 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:41 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Prill 2015 128,135 km 8000 Euro

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E-Class W212 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

6200 Euro Volkswagen CC 2.0 TDI 2012

62 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 21:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:34 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Quattro full option,automat,3.0 tdi,navi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:33 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Durrës

BMW X5

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:33 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 Quattro Premium 2015 17100 Euro

17 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E Class E220 Nafte Avantgarde 2014

10 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Vlorë

���� Toyota Auris 2.0 nafte Manual 6+R me dogane ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E Class 220 CDI Avantgarde 2014 10.500 Euro

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Mercedes-Benz C300

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2009 Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

❌AUDI Q7 2017❌

36 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:13 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga 2.0 Nafte 4x4 automatik, full options nga Zvicra

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C300 Viti 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E-Class 9400 € 220 CDI Avantgarde 2014

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:56 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T 2019

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:55 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai benxine gaz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fantastik Suzuki GS500U 2005

2 550 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dogane | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione